Yellowstone 8
Pete
Weekenden går overraskende hurtigt, søndagen tilbringer jeg i Andrews hytte med Andrew, mit helle mit frikvarter at være der alene med ham er skønt, lækkert at blive puslet om, de foregående dage var lækre og uforudsigelige. Inden ugen skal gå i gang, er det rart med roen her.
Jeg ved mandagen bliver i Petes tegn, han er lidt et modstykke til både Paul og Andrew han går Sine egne veje, og ved ikke på nogen måde hvad jeg har i vente, han er rå og kontant, retfærdig og egentlig en pæn mand, når jeg at tænke inden øjnene glider i.
Næste morgen vågner jeg op ved siden af Andrew som kysser mig blidt godmorgen, vækker mig med kælne fingre over alt på min krop. Lader Som om jeg sover, men ligger mig lige godt tilrette på ryggen, håber hans fingre og tunge vil fortsætte deres blide leg.
Jeg er heldig, fingrene finder vejen ned ad min krop, han kysser blidt mit bryst og napper det blidt, mellem sine fingre, og lader sin tunge kysse mit køn, et suk forlader mine læber åbner øjenene forsigtigt, smiler og lader ham vide han må fortsætte, og skubber blidt hans hånd mod mit skridt.
Du gør ikke modstand, jeg er dejlig morgenliderlig, får jeg vist dig. Du lader dine fingre kæle for min klitoris i lækre cirkler omkring den, mens du puster let på den samtidig, jeg mærker hvor meget jeg gerne vil have mere og siger “ vil du ikke nok slikke mig og slikke min klit. Jeg vil elske at få en morgenorgasme af dig, inden dagen for alvor skal begynde “
Du hører min bøn, og lader dig glide ned mens du kigger op på mig, med et frækt og lækkert blik I dine øjne, vi ved begge det varer lidt inden vi igen kommer til at lege -alene- sammen igen.
Jeg nyder din legende og lette berøring, på grænsen af det ulidelige. Presser mig mod dig, du lader mig ikke få mere end du ønsker at jeg skal have. Du fører 2 fingre ind, og lader mig vide at jeg nok skal få lov til at få hvad jeg vil have, men først når du synes jeg skal have den forløsning.
Din tunge bevæger sig insisterende og hårdt på min klitoris i små korte intervaller, samtidig med dine nu 3 fingre fylder min grotte, og arbejder mod mit G-punkt. Jeg kan intet gøre du holder mig så fast lige der på kanten, måske endda over kanten.
Jeg gisper, du fortsætter ufortrødent, holder pause, jeg ved du vil have mig til at sprøjte for dig er, mærker min lyst bliver ved med at blive stærkere, stønner og må bare have mere.
Din tunge og fingre bevarer trykket, jeg prøver at grabbe mig væk fra dig, jeg kommer, skriger jeg stoooooooop, du holder mig fast, slikker mig fortsat.
Dine fingre fortsætter endnu hårdere op mod mit G-punkt, jeg kan kun nyde, jeg føler jeg skal tisse, jeg ved det, du siger kom for mig! Jeg vil se dig sprøjte, jeg skælver og ser strålen fra min fisse sprøjte dig lige i hovedet du smiler.
Du lader mig få pusten, og trænger forsigtigt op i mig, så følsomt, så intimiderende, jeg lader dig, er tryg lige der, du ved hvad du gør, et hult støn kommer fra mig da du når i bund, og langsomt begynder at tage mig, mens jeg ligger i den klassiske missionær, min krop kan ikke andet end bare tage langsomt i mod, og lade dig få din nydelse.
Du nyder at mærke din pik oppe i mig, du ved det er på lånt tid, og giver det sidste du har i dig og knepper mig hård og dyrisk, du kommer hårdt og langt oppe i mig.
Vi sunder os det er lidt tidligt i vinduet kan vi se solen er ved at stå op, kigger på uret klokken er 6.30 vi må op jeg ved dagen med Pete kan begynde meget snart, jeg ved ikke hvad der venter mig, vi tumler ud af sengen, et hurtigt bad , da jeg stiger ud, dufter kaffen, og den ristede toast, får hurtigt noget arbejdsegnet tøj på.
Da jeg kommer ud i køkkenet, står Pete der allerede, han snakker med Andrew, de smiler og griner, da de ser mig, er det som om snakken forstummer, jeg lader mig ikke mærke, dog tænker jeg mit, det kan være så meget, det kunne også være noget der ikke lige angår mig.
Andrew kigger på mig og siger ”så er du i Petes varetægt de næste par dage jeg er bortrejst, derfor tænker jeg for din egen skyld det er klogest at det er Pete der har brugsretten over dig, du krammer mig farvel, hvisker til mig Annie er ikke færdig med dig.
Pete
“Tina vi skal have sat skik på de mænd i Barakken, derfor har jeg bestemt de har brug for en kvinde mere derovre, hende skal du være med til at udvælge, jeg har et par stykker i tankerne, jeg har både set og hørt at du var ret glad for at lege med min Annie i går, derfor har du fået den opgave at tilfredsstille hende og dig selv, og Andrew.
Derudover er du nødt til samme med mig at vælge 2 kvinder der skal flytte ind i barakken, jeg ved du har haft nok at gøre med at holde de sultne cowboyer mætte, derfor er vi nødt til at finde 2 der kan overtage dit job.
Som jeg ser det kan det ikke vare længe inden du flytter ud, og bliver eksklusiv for ledelsen, underforstået Andrew, Annie og jeg.
Dog vil jeg først have dig på prøve de næste par dage, for at have mit eget syn på hvad du kan.
I dag går turen over på den Ranch hvor vi skal have afleveret George, de kunne godt bruge ham, de har en tøs til at rende derovre, som vi tager i bytte, hvis du og jeg kan blive enige om hun er egnet.
George er blevet bedt om at pakke sine ting, vi kører om ½ time sørg for at tage de fornødenheder med som en overnatning på ladet af en bil kræver.
Tina
En ½ time jeg får mig gjort hurtigt færdig og skynder mig over i barakken for at finde mine sager, eksklusiv? Hvad mener han med det? Det jeg tror eller det jeg håber, egentlig lyder det meget tiltalende, dog har jeg en kende respekt for Pete hvad med Paul er han ikke også med i ledergruppen? Shit hvis han er, jeg må se hvad der bringer, havde måske nok håbet noget andet.
George kommer straks over til mig, da jeg træder ind, vi er alene jeg bryder mig bestemt ikke om det, han står tæt på mig, fornemmer hans urene lugt, griber fat om min hofte trækker mig ind mod ham,” lad være George jeg vil ikke” råber jeg nyttesløst, “ jamen det er min tur de andre har redet dig til, men ikke jeg.
Nu bliver jeg sendt væk”, han tvinger mine bukser ned, jeg skriger op “ så lad mig for helvede være, din lille møgbeskidte staldknægt, din klamme tissemand skal ikke på nogen måde røre mig.” Døren går op og heldigvis er det Pete, han løber hen og tager hårdt fat i George og klapper ham sådan en, så han går i gulvet med det samme.
Jeg er rystet sætter mig hulkende ned, ser og hører Pete sige til George “forsvind det job du havde har du netop forpurret. Tag dit lort og forsvind omgående, og husk du får ingen anbefaling herfra!
“Er du ok” spørger Pete efter døren blev endegyldigt lukket af George, jeg svarer ikke, i første omgang, stirrer bare ud i luften, “alt det jeg har oplevet her har været så fedt og frækt, fantastisk, det skal ikke ødelægges af den gnom, tak fordi du sendte ham bort får jeg snøftet”.
Pete
“Det ændrer perspektivet. Jeg kan ikke bare bytte med pigen på den anden ranch. Du og jeg må ind til byen og forhøre os — eller vent, måske kender Annie nogen, der har et par idéer.”lad os køre så foretager jeg et kald.
“Annie kender til et par bekendtskaber som kunne være en mulighed, så den vej kører vi.
Tina
Jeg er stadig ret rystet, ved godt det var en del af det jeg var ansat til, men lige ham når jeg udtrykkeligt har sagt at han ikke var en del af aftalen, jeg er Pete dybt taknemmelig for han kom i rette tid.
Vi får os sat i bilen, Pete får lavet et par kald, jeg har så meget brug for ro, smider AirPods i ørerne, læser en novelle som får mine tanker hen på alt det lækre som sex også er Majsmarken hedder den. Om en ung kvinde der er ude at køre med sin kæreste og undervejs møder de et par unge mænd, dejligt adspredelse med denne novelle skrevet af en kvinde der kalder sig Stilletten, og Rhye i ørene den sensuelle stemme gør mig så rolig i mit sind.
Det pokkers er jeg sidder og bliver lidt tændt igen, jeg burde egentlig skamme mig, mærker stille og roligt mit skøds varme, ved ikke helt hvad jeg skal gøre af den liderlighed, der er ved at opbygge sig inden i mig.
Jeg har trods alt fået at vide jeg er i Pete’s varetægt, men kan jeg tillade mig at ligge op til ham? Hvad med den pige vi nu skal hente, er det en jeg får til opgave at tjekke ud, eller er det kun Pete der skal teste hende? Jeg døser hen i tankerne, lader mine øjne glide i, håber jeg får lov til at nyde den pige, måske også Pete.
Jeg vågner og ved ikke hvor længe jeg har sovet, mærker en hånd på mit lår,”Tina vi er fremme, vi har fået lov at teste tøsen begge to. Jeg ved det tidligere var meget ubehageligt for dig så jeg vil ikke tvinge dig til at have sex med mig, tøsen må være din i dag jeg tror du kan få det sjovt med hende, og når hun er klar til pik, må du vige pladsen. Er det en aftale?”
Jeg nikker, men mærker mit skød stadigvæk brænder, selv efter søvnen, og siger “Pete jeg trænger faktisk også til pik, vil du ikke nok give mig det inden vi går ind, så kan tøsen starte med at slikke mig ren, efter din sperm.”
Jeg bøjer mig ind over gearstangen og knapper dine bukser op, lad mig sutte dig stiv. Du lader mig åbne helt op, den er allerede klar til mere, men jeg må have den i munden for der er ikke noget meget mere lækkert end at sutte pik, det tænder mig så meget.
Jeg havde ikke forventet den var så stor, jeg mærker tydeligt de smukke vener, der dunker mod mine læber, jeg hører dig stønne,”Tina du må stoppe hvis du vil have min sperm op i dig, så tøsen kan slikke dig ren”.
Kigger frækt op på dig, og stille flytter jeg min mund væk fra pikken, stiger ud af bilen lige foran det sted vi skal ind, trækker min kjole op over livet og beder dig om at tage mig bagfra, fylde min fisse op.
Det skal jeg ikke sige 2 gange, du er hurtig ude af bilen og lader mig mærke din pik mellem mine baller, og du beder mig om at stritte lidt med røven, så du kan komme op i min fisse, det er så dejligt at mærke den lækre pik oppe i mig, jeg føler mig godt fyldt ud, stønner og klynker.
De hårde stød er så lækre, jeg kan mærke du snart kommer, og ved nu hvad planen er, og lader dig komme op i mig, fylder mig godt op med din varme sperm. Vi kigger på hinanden og siger så er det audition, mine små trusser er blevet gennemvædet af dine safter.
Vi går over og banker på døren, den bliver åbnet af en skøn pige med det dejligste røde krøllede hår og fregner, og et skønt åbent smil, og er vel 175 høj vægten kan ikke være meget mere end 60 kg. Hun er iført en kort grøn kjole der kun går til midt på låret, hun har nogle velformede bryster jeg tror det er en str. 75C, hvis jeg skal komme med et gæt. Hun præsenterer sig og fortæller hun er 21 år og hedder Louisa.
Jeg holder mig lidt i baggrunden og lader Pete føre ordet, han fortæller hvorfor vi er her og lader hende vide hvad det er hun skal bruges til på Ranchen. Hun nikker og indvilliger i de vilkår, at skulle betjene mændene, og holde barakken pæn. Hun fortæller at hun muligvis kender en anden tøs som kunne være god til det samme job.
Pete
”Der er en test som skal klares inden vi kan tage dig med videre, for Tina er også til pigesex og jeg vil se dig slikke hende ren og til orgasme og det er ene og alene hende der har det sidste ord, når du har slikket hende til orgasme, håber jeg du er klar over jeg vil tage og kneppe hende godt igennem, imens forventer jeg du leger med din fisse, så du er klar til mig bagefter.
Louisa
Slikke ren når jeg at tænke, inden Pete og Tina har klædt sig af og fundet min seng, jeg må følge med, jobbet er lige mig og lønnen er mere end jeg kan tjene på baren nede i byen, jeg må vise dem jeg er jobbet værdig.
Jeg har ikke ret meget erfaring i at slikke fisse, men fantasien ligger mig ikke fjernt, ligger mig til rette mellem Tinas ben og kigger frækt op i hendes helt glatte skød, de ydre skamlæber glinser, noget løber stille ned ad hendes lår, frækt jeg ved straks det er Pete der har været der inden, det er det jeg skal slikke rent inden jeg får lov at slikke hendes krop til en lækker orgasme.
For pokker hvor er det frækt, mærker selv jeg tænder på det slikke hans sæd op, smagen er let salt og lækker, der er meget må synke mange gange så lækkert, fornemmer jeg har fået det hele med.
Nu må jeg endelig slikke mere intenst ikke bare rengøring, selvom det heller ikke var uden virkning fra Tinas side, hun klynker allerede, at mærke hendes fisse i min mund er som silke mod min tunge og læber, at tage skamlæber ind og sutte på dem føles bedre end at kysse, trækker blidt i dem, sutter dem de føles så lækre mod min tunge, bløde og sarte.
Tungen må videre på opdagelse hun skal mærke jeg vil hele hendes køn lader tungen vandre længere ned mod åbningen. Lader en finger finde vejen ind, må bare mærke hendes skød indvendig, hun giver sig lidt og lader mig vide hun vil have mere, lader hende lide lidt, hun presser sig mod mig, lader min tunge presse lidt op mod hendes åbning, hun klynker stadigvæk efter mere.
Jeg må give hende en finger mere, og flytter min tunge længere op, lige under hendes klitoris, pirrer hende lige der. Hun presser sig lidt ned, jeg giver efter, sutter hendes klit, som var det er bolche stille og blidt, så blidt lysten til at knuse bolchet bare lidt, med et lille bid, hun giver et lille sæt, men smerten bliver straks afløst af min varme tunge, det lille skrig bliver til stønnen og tiggen om mere om at få lov, jeg lader 2 fingre glide op i fissen, som grådigt tager imod, den vil fyldes mere3 fingre finder sin vej, og mine tunge spiller hendes køn, knoppen står helt frem hun kan ikke få nok.
Mine fingre er ikke nok, hun vil have pik. Jeg beder hende rejse sig op på alle fire, og nikker til Pete, lader ham støde ind i hende bagfra mens jeg krænger Mig ind under hende og fortsætter med at slikke hende, mens hun bliver kneppet.
Mine egne lyster pulserer også kraftigt rundt i kroppen. Håber virkelig jeg må få lov at mærke den pik jeg ser så tæt på glide ind og ud mens jeg slikker hende, med den ene hånd får jeg fat i hans nosser og klemmer dem blidt, håber han forstår jeg også vil være med.
Det giver et gib i ham og idet Tina stønner højt, mærker jeg hele hendes underliv skælve, jeg er ikke i tvivl om jeg er godkendt og ansat, men mangler lige at blive endelig godkendt af Pete.
Tina behøver ikke skubbe mig væk, jeg trækker mig væk, og ved jeg ikke får lov til at slappe ret meget af, glimtet i Pete’s øjne er liderligt, jeg ved han vil tage mig, og ved også jeg er klar til at blive testet godt af. Jeg har været så meget på, jeg har lige brug for at få pusten, de ved det, Tina kæler dovent min krop.
Pete lader langsomt sin pik trænge op i mig, endelig bliver jeg fyldt ud helt ud, vænner mig lige til ham, sjældent man får den følelse af at være fyldt så skønt, han sætter tempoet op, det er ikke blid elskov, det er råt begær.
Jeg nyder at blive brugt, fyldt ud, lader ham pumpe mig i lange nådesløse stød, lader mig indfange i hans liderlighed, mærker min egen orgasme komme, mærker den helt ud i tæerne, hele min krop summer, og længes efter det jeg smagte og fandt i Tina. Han giver efter og jeg mærker den varme sperm ramme min sultne fisse som kramper om hans pik.
Vi ligger sådan her en stund, hvorefter Pete og Tina siger” hvis du er frisk er du godkendt som den ene nye cowgirl på Yellowstone, vi tager afsted meget snart, vil du med må du hellere få pakket, jeg tænker at vi sender bud efter den veninde du nævnte, hun må komme på prøve, jeg tvivler på vi bliver skuffede.”
Jeg svarer” jeg skal gøre mit bedste, ikke den type job jeg har mest træning i, men tager gerne udfordringen op, med stor glæde, i øvrigt er jeg en ganske habil cowgirl jeg er opvokset på en mindre Ranch her i området.”
Vi får alle et hurtigt bad, og får fundet mine ting, jeg glæder mig meget til Yellowstones cowboys, forude venter der først et par timers køretur.
Erotiske noveller skrevet af Stilletten Historien er rettet af Stilletten