Nytårskur og en masse nye oplevelser (Gruppesex)
Erotiske noveller skrevet af  XXXXXXXXXX

Udgivet: 30-06-2026 00:01:01 - Gennemsnit: 4  Udskriv
Kategori(er): Gruppesex | Pigesex | Første gang | Polyamory | Analsex
Antal tegn:39076



Onsdag morgen, i starten af oktober, spurgte Nikoline mig, hvordan min bucketliste egentligt så ud. Vi aftalte at vi kunne dele en flaske vin fredag aften og holde status, hvis man da kan kalde det det. Jeg var på vej til Sjælland med arbejdet og ville alligevel først være hjemme, sent fredag eftermiddag.

Hele torsdag gik med møder og et utal af høflige snakke med kommende kunder og nysgerrige sjæle. Det var først om aftenen, på hotelværelset, jeg fik tid til at tænke over, hvordan min liste så ud. Jeg havde jo oplevet en del inden Nikoline og på den måde allerede krydset en del af de ting af, som jeg engang håbede at ville prøve. Jeg var faktisk mere spændt på om hun havde fået tilføjet mere til hendes liste. Vi havde en fælles note, på vores telefoner, hvor vi begge kunne skrive inde. Nysgerrigt åbnede jeg den og kunne se at hun havde tilføjet tre punkter mere. Hun havde dog kun skrevet et spørgsmålstegn efter punkt elleve, tolv, og tretten?.
Spændt på hvad det var, glædede jeg mig nu endnu mere til at komme hjem i morgen.

Præcis klokken atten, ramte jeg indkørslen og blev hurtigt mødt af kram fra ungerne i gangen og et lidt ekstra intenst kys fra Nikoline. “Maden er klar” sagde hun og gik mod køkkenet. Vi fik hurtigt spist ungerne af og de forduftede som de plejer ind på værelserne og tændte for deres skærme.
Jeg hentede to rødvinsglas og Nikoline hentede flasken som hun havde fundet tidligere. Vi begge elsker et godt glas vin, men er heldigvis også der, hvor den ikke behøver koste alverden, for at vi syntes den smager godt.
Nikoline åbnede ballet og spurgte ind til hvordan jeg egentligt havde det i alt det her. Vi havde jo primært bevæget os ud i dette fordi, hun godt gad have en masse oplevelser. Og det jo var hendes bucketliste vi arbejdede ud fra.
“Har du slet ikke en liste?” kom det nysgerrigt fra hende.
Mit svar var dog knap så spændende.
“Jo” svarede jeg
“Men den er ikke så pokkers lang og det eneste punkt jeg har, er allerede på din liste som nr. ni”.
“Jeg gad engang godt prøve at deltage i en regulær sexfest. Hvor flere par var med og der blev knaldet i timevis”
“Der er vi heldigvis meget enige” smilte Nikoline.
“Udover det, så er mange af de ting vi allerede har oplevet jo blevet krydset af min liste”.
Vi tog begge en tår af rødvinen og smilte til hinanden.
“Men for at svare på dit første spørgsmål” indvendte jeg
“Så elsker jeg, måden vi udfolder vores sexliv. Jeg har intet imod at dele dig og blive delt, så længe jeg ved du er tryg i det og jeg kan se hvor frækt du har det. Det tænder mig helt vildt når du bevæger dig ud på ukendt grund og jeg får lov at se hvordan du gebærder dig”
“Specielt vores første oplevelse, hvor du tog det største spring og gik fra den uskyldige nabo pige til at have prøvet en trekant. Jeg var sikker på at du ville springe fra, så snart vi havde spurgt Søren om hjælp, men der fik du krydset det første punkt af og så tog det ellers fart”.
“Hvad med dig og alt det her?” Spurgte jeg.
“Jeg tror faktisk at det med at vi har listen, gør det meget mere overskueligt og frækt. Jeg ser frem til ting, vi endnu ikke har krydset af og kan med ro i maven, se at listen, over oplevede ting bliver større og større og kan jeg klare dem, så kan jeg klare resten og hvad der ellers skulle dukke op.”
“Det største spring var klart trekanten med Søren, men der hvor jeg var mest skeptisk, var helt klart punkt tre, med den spontane sex med en fremmed efter brylluppet. Selvom det jo endte fantastisk, så kunne det have gået begge veje. Jeg vidste med sikkerhed at Søren ville acceptere at jeg kunne springe fra hvornår som helst og ikke have sure miner, selvom vi var begyndt, hvorimod jeg slet ikke vidste om Mark ville blive sur og føle sig snydt hvis jeg måtte takke nej på hotellet”.
Jeg kunne sagtens forstå hende og var egentligt meget taknemmelig for at begge seancer var gået som de nu var.
Og det gav god mening nu hvor vi var halvvejs igennem listen at den både gav blod på tanden, men også tryghed. Vi havde aldrig været tættere, selvom begge vores grænser var blevet testet og vores sex var stadig lige så skøn og fræk som den altid havde været.
“Lad mig så høre” smilte jeg og tog en stor mundfuld vin.
Det samme gjorde Nikoline og begyndte.
“ Jo ser du, punkt et klarede vi i sommerhuset med Søren. Jeg fik min trekant, med to mænd.
Punkt to, klarede jeg selv hjemme i soveværelset, hvor du først til sidst opdagede at jeg havde sex med en pige.
Punkt tre og seks, var vi jo så heldige at kunne krydse af på samme aften. Den spontane trekant, med en dengang fremmed mand og jeg endte med at mærke begge mine huller fyldt ud da du kneppede mig i røven imens jeg red Mark. Shit det var egentligt frækt.
Så ville skæbnen jo at Mark og Tine inviterede os op til dem og vi endte i den dejligste firkant i orangeriet. Det var faktisk punkt fem. Så mangler vi punkt fire og syv. Dem klarede vi jo med min gamle studieveninde Rikke. En skøn trekant i klitterne ved sommerhuset og til sidst fik jeg lov til at stå på egne ben og prøve en oplevelse hvor du ikke var med. Det var jo faktisk dem vi indtil videre havde kunne krydse af og så kender du jo til punkt otte, ni og ti. Sex med bind for øjnene hvor jeg ikke ved hvem der er i rummet.
Den før omtalte sex fest og så snakkede vi jo om punkt ti. Hvor jeg prøver at opleve at være fuldstændig fyldt ud. Tre mænd der bruger alle mine huller på samme tid. Totalt kontroltab og nærmest bare misbrug af min lille krop”
Jeg sad med den stiveste pik under bordet og Nikoline kunne sagtens se det på mig. Hendes fod var allerede oppe og nusse mig mellem benene.
“Og hvad med de sidste tre punkter?”.
Kom det fra mig.
Jeg kunne godt se på hende at der var en grund til hun ikke bare havde skrevet dem på fælles listen uden at kunne forklare.
Nikoline skænkede endnu et glas vin op og tog en tår.
“ Okay her kommer det. Punkt elleve er at jeg godt gad at prøve en strap-on, jeg gad godt være den styrende, der med frække stød tilfredsstiller manden og ser ham kæmpe med at tage dildoen i røven”.
Og det punkt spiller lidt sammen med det næste. Punkt tolv, som for dig ville være den største tillidserklæring til mig. Nemlig at slippe ene-ejet over min røv. Min tanke var at jeg måske kunne lokke en til at hjælpe med strap-on punktet hvis han til gengæld fik lov at kneppe mig bagi”.
Jeg fik en stor klump i halsen og Nikoline kunne tydeligt se på mig at den sved lidt. Det er jo egentligt dumt fordi hun har fået lov til så meget andet, men lige det der ville virkelig kræve meget af mig. Hvis jeg kunne slippe det.
“Tænk over det skat “ sagde hun og fortalte at det sidste punkt på listen var at hun gerne ville prøve at sende mig ud alene. At være den derhjemme, som ikke vidste hvad der skete, men glædede sig over at den anden fik en fræk oplevelse.

Efteråret fløj afsted og efter vores samtale i starten af oktober havde vi luftet ideen om en sexfest for Tine og Mark. De var selvfølgelig meget klar på det. Vores største problem var bare at finde nogle med den samme gode kemi. Vi havde ikke rigtigt nogen i vores omgangskreds som vi turde spørge eller egentligt havde lyst til at spørge. Der var kun Rikke, hvor kemi var perfekt, men vi følte ikke rigtigt vi kunne spørge en single kvinde. Det var først op til jul det endelig lykkedes os at komme det lidt nærmere. Mark og Tine havde fundet et par som de mente ville passe godt ind, og så havde Mark på en konference med en alt for høj promille, talt over sig til en kollega som havde vist stor interesse for deres seksuelle udskejelser.
Så den aften var den fælles sms-tråd glødende. Hvis kollegaen ville være med og Rikke var klar. Så ville vi være fire mænd og fire kvinder. Nikoline skrev hurtigt til Rikke som ikke var afvisende. Hun var dog lidt skeptisk over ikke at kende de andre så godt og var bange for hun ville blive matchet op med en gut hun slet ikke kendte eller havde set. Vi aftalte at bare fordi der var flere end normalt så behøvede man ikke have sex med alle. Planen var egentligt bare at det man havde lyst til gjorde man, om det så var med sin egen partner, nogle velkendte eller fremmede. Vi ville selv også først se om kemien var der, med de nye, før vi begyndte på noget.

Vi aftalte at mødes hos Mark og Tine da deres hus havde en dejlig stor stue og værelser til alle overnattende.
Vi blev alle enige om fredag d. 9 januar for så kunne vi kalde det en nytårskur og havde en god undskyldning for at drikke champagne.

Et par dage før aftalte vi med Rikke at hun kunne følges med os derop. Så da det blev fredag eftermiddag, samlede vi hende op på stationen og kørte mod Århus.
Rikke var meget spændt og lige dele nervøs, men Nikoline beroligede hende med at, hvis nu kemien ikke var der med de andre, kunne hun jo bare kneppe med os. Det udløste et dejligt afslappende grin i bilen. Halv seks kørte vi ind ad deres allé og kunne se at vi var de sidste til at ankomme. Der var i hvert fald to biler vi ikke kendte. Helt oppe ved huset blev vi mødt af Mark og Tine og et dejligt fælles kram. Vi præsenterede Rikke og snuppede vores tasker.
“Vi har redt op til jer i orangeriet og et værelse til dig i huset Rikke” sagde Tine
“Så må vi se om du ender med at sove der alene” kom det kækt fra Mark
De andre sad allerede nede i den intime lille havestue hvor pejsen buldrede. Rikke og jeg hjalp Tine med at bære lidt flere drinks derned, imens Nikoline og Mark gik i forvejen. Da vi alle var samlet spurgte Mark om vi ikke alle, lige kort, kunne præsentere hvem vi var og vores relation til hinanden.
Hans kollega Jeppe, en høj flot mand, i starten af fyrrene, startede. Han var single, men havde som sagt i fuldskab sammen med Mark hørt lidt frække historier og havde dengang i sjov nævnt at de altid bare skulle ringe hvis de manglede en ekstra. Det havde Mark husket og Jeppe blev da også en smule overrasket da han ringede, men tænkte at det da kunne være sjovt at prøve. Rikke var Nikolines studie veninde, der ved et tilfælde var endt i en fræk trekant med os i sommerhuset.
Hun var lidt den evige single som ikke rigtigt kunne finde ro og tænkte at så længe hun ikke vidste hvad hun ville, kunne hun lige så godt have det sjovt.
Efter det, var det Lasse og Maja som præsenterede sig selv. De havde mødt Mark og Tine til en klub aften, hvor de var endt i et privat rum til en fræk stund. Det havde været deres anden tur i klub, hvor de første gang, havde nydt hinanden og efterfølgende var trisset hjem og snakket om at de næste gang, hvis stemningen bød sig, ville lade døren stå åben og se hvad der skete. Mark og Tine var blevet fristet af synet og havde spurgt om de måtte komme ind. Mere erfaring havde de ikke, men var klar på at udforske universet. De var begge midt i trediverne.
Nikoline og jeg fortalte hvordan vores vej ind i dette var startet og hvordan vi havde mødt Mark og Tine. Vi gik ikke alt for meget i detaljer da det jo ville være en længere historie. Da vi var færdige supplerede Mark med hvordan han havde overrasket os heroppe for et års tid siden, med Tine som hans kæreste og hvordan de havde nydt Nicoline på et hotel for et halvt års tid siden.
Da vi alle var bekendte med hinanden, skålede vi og gik tilbage mod huset. Mark havde bestilt mad ude fra og vi startede med en let anretning. Stemningen var god og alle små snakkede med hinanden.
Mark og Tine havde til aftenens lejlighed, rykket en seng ind i stuen og tilføjet lidt hyggeligt belysning.
Tine kom ind med lidt vin og kaldte os andre til bordet. Vi skulle spille, jeg har aldrig, med et twist af strippoker. Man måtte selv vælge om man ville drikke eller smide et stykke tøj hvis man havde gjort det som blev nævnt.
Tine lagde ud.
“Jeg har aldrig kysset en af samme køn”
Alle drak.
Mark, “ Jeg har aldrig knaldet under bruseren”
Alle skulle til at drikke igen, men vi blev enige om at smide en stykke tøj.
Rikke, “Jeg har aldrig haft en trekant”
Jeppe var den eneste her som ikke kunne være med, så han syntes bestemt at endnu et stykke tøj skulle falde.
Han tog i stedet for, en stor tår vin.
Jeppe, “Jeg har aldrig slugt”
Nikoline, Maja og Rikke måtte af med endnu et stykke tøj.
Sådan fortsatte vi rundt om bordet et par gange indtil de fleste af os sad i undertøj og det blev Tines tur igen.
“ Jeg er har aldrig haft to pikke oppe i mig på samme tid”
Der skete intet rundt om bordet, før Mark, Nikoline og jeg fik øjenkontakt og begyndte at små grine. I et fejlagtigt forsøg på at gemme det, tog Nikoline en tår af sin vin.
“Vent vent vent” kom det fra Rikke. “Der skal fandme falde en forklaring her”
Både Jeppe, Maja og Lasse var hurtige til at stemme i.
Så Nikoline måtte i gang med at fortælle om natten efter brylluppet hvor vi havde hevet Mark med på hotel. Hun havde altid haft lyst til at prøve det, men vidste ikke om der rent faktisk var plads. I alkoholens rus den nat, havde hun taget chancen, og det viste sig at være en piv fræk oplevelse. Intenst og grænseoverskridende, men også en vanvittig følelse af at tro det slet ikke kunne lade sig gøre, til at overgive sig fuldstændig og langsomt føle sig fyldt helt ud og mærke hvordan vi stille og roligt kunne øge tempoet for til sidst bare at nyde en kæmpe orgasme rulle ind over en og kollapse fuldstændigt.
“Hvis man ikke var liderlig i forvejen, så er man det godt nok nu” udbrød Jeppe og tog sig til skridtet.
Rundt om bordet kom en masse mmm og nik.
Det satte helt naturligt gang i festen.
“Kom” sagde Tine og tog fat i Jeppes hånd. Hun trak ham over til sengen og smed ham på ryggen.  Nikoline fulgte trop og trak Rikke med sig over til sengen. De fik hurtigt smidt sig og gik straks i gang med at forkæle hinanden. Rikkes hænder havde et fast greb på Nikoline baller, der frækt struttede lige imod os andre. Det var for svært at stå for, så jeg rejste mig, gik over bag hende og satte forsigtigt tungen på hendes allerede drivvåde fisse. Rummet emmede allerede af sex og selvom jeg med hovedet dybt begravet i Nikolines lille fisse, intet kunne se, kunne man sagtens høre de andre rundt omkring en. Rikke nød hvordan Nikolines tunge legede med hendes bryster. Lige ved siden af kunne jeg mærke hvordan Tine var i fuld gang med at sutte Jeppes pik.
Og indrømmer da gerne at jeg havde svært ved at koncentrere om Nikolines fisse, med alle de lyde omkring mig.
Efter lidt tid rettede Nikoline sig op og bad mig bytte plads med Sofie. Jeg smed mig hurtigt på sengen og nød synet af en nøgen Sofie og Nikoline der kom nærmere. Herfra kunne jeg se det hele. Tine spillede og suttede Jeppe som bare lå og nød det. Han var udstyret med en voldsomt tyk pik, der ikke var så lang, men stadig rigeligt til at kunne behage en kvinde. Ovre i sofaen sad Maja kun iført trusser, med Mark og Lasse på hver side. Hun blev forkælet overalt på kroppen. Der var tunger på brysterne, en hånd på låret og to fingre omkring hendes fisse. Både hende og Lasse så ud til at være dejligt normalt udseende. Ikke veltrænede ej heller tykke og hvad der lignede bryster i en god håndfulds størrelse.
Jeg lukkede øjnene og vente mit fokus tilbage på de to tunger jeg havde på min pik og der gik heller ikke længe før jeg kunne mærke spermen nærme sig. Deres skiftevis sutten og slikken op og ned af skaftet var for meget for mig og jeg eksploderede i munden på Nikoline der velvilligt holdte min pik i munden til der ikke kom mere.
“Øv, så vandt du” kom det fra Rikke med et smil da hun kiggede over på Nikoline
Det hørte Tine der stadig arbejdede på Jeppe tykke pik.
“Hvis du gerne vil have sperm så hjælp mig med denne her” sagde Tine
Rikke havde sat sig lidt i et dilemma, for hun havde ikke regnet med at skulle have en fremmed pik i munden så hurtigt, men tykkelsen på hans pik og stemningen i rummet, fik hende til at tænke fuck it.
Hun vendte sig mod ham, greb fat om hans lem og satte læberne på. Jeppe stønnede og rejste sig lidt op for at kunne nyde synet. Det måtte også være en vild oplevelse for ham. For lidt siden havde hans kollegas kæreste, suttet hans pik og nu lå der en fremmed smuk kvinde mellem hans ben. Han nød hendes våde læber og hvordan hendes store bryster gyngede i takt med at hun suttede ham.
Tine der havde trukket sig fra Jeppe, gik over til Mark.
“Må jeg låne ham lidt” smilte hun til Maja
“Så lad gå da” stønnede hun
Begge mænd satte sig op i sofaen og med hver deres pik helt klar. Tine og Maja sank hver især ned over deres mænd og begyndte nærmest i takt at kneppe dem. Sikke et syn. Tines lille petite krop der uden problem hamrede sin fisse ned over Mark, store pik. Shit hun måtte være våd. Og lige ved siden af Maja, som blev holdt nede af Lasse der bankede hans pik op i hende.
Det fristede heldigvis Nikoline som lagde sig på alle fire foran mig. Da hendes bryster lå hvilende helt nede på madrassen kiggede hun tilbage på mig med hendes bedende øjne, spredte forsikring hendes læber med hånden og sagde, “knep mig”.
Min pik havde aldrig nået at ligge sig helt så den var heldigvis klar igen. Jeg satte den mod hendes våde lille sprække og pressede mig ind uden det store besvær. Hun var mere end klar. Lyden af hud der klaskede mod hud og kvinder der stønnede overalt i rummet, blev for meget for Jeppe.
“Jeg kommer” brølede han og skød en voldsom mængde sperm i munden på Sofie som kæmpede med at holde det hele inde. Helt salig faldt han tilbage på madrassen alt imens Sofie rejste sig op, tørrede sig om munden og smilte til ham.
“Shit du sprøjter hårdt og meget” grinte hun
“Det er skam din og Tines fortjeneste” svarede han
Rikke listede ud af stuen for at friske sig op, imens Jeppe satte sig op til bordet og nød de seksuelle omgivelser.
Nikoline lå stadig på alle fire foran mig og tog imod. Jeg kunne mærke hendes fingre havde fundet hendes klit og masserede den blidt. Der gik ikke længe før benene begyndte at ryste og hendes støn blev højere. Hun skreg hendes orgasme ned i sengen, men der var ingen som var i tvivl om at hun kom. Det fik Tine til at øge tempoet på Marks pik, der ikke kunne stå for det og måtte overgive sig til orgasmen. I et kraftigt støn tømte han hele pikken langt op i hende. Tine faldt om hans hals og nærmest krampede sin orgasme ud. Alle udtagen Lasse og Maja rejste sig og gik op til bordet, snuppede deres glas og trak ud i køkkenet for at fylde op. Tine ville dog lige ud og fjerne alt Marks sperm der nærmest løb ned ad hendes inderlår.
Da hun kom tilbage hældte Rikke lidt vin op til hende og vi alle kunne stå og høre hvordan Maja og Lasse ud fra lydende havde skiftet til doggystyle. Hun fik virkelig pik lige nu.
Ti minutters tid senere stod vi alle i let påklædning og små snakkede i køkkenet.
Nikoline og jeg havde brug for lidt frisk luft så vi hentede vores tasker fra bilen og smed dem ned i orangeriet. Den kolde januar luften var skøn og lige hvad to varme kroppen havde brug for.
Tilbage i køkkenet havde Mark fundet mere mad frem og folk stod rundt om køkkenøen og snackede imens de små sludrede.
“Sikke da en dejlig runde et” sagde Tine højt og fik et grin frem i os alle.
“Er der nogle ønsker til runde to” spurgte Mark hvorefter det blev helt stille i rummet.
“Jeg har en idé” sagde Tine og fandt en skål, noget papir og en blyant frem.
“Vi skriver alle en ting på hver vores seddel og trækker derefter blindt vores opgave for runde to”
“Er folk frisk på det?.” Spurgte Tine
Jeg kiggede rundt på de andre for at afvente deres svar.
“I kender mit svar” grinte Jeppe
“Vi er klar” svarede Maja
“Vi er vist selvskrevne” kom det fra Mark og efterfølgende Nikoline.
Rikke var den mest tøvende, men sagde at hvis hun måtte trække først og vurdere om der var behov for at trække om, så var hun klar.
“Fedt” sagde Tine og rev papiret i otte stykker.
“Og husk, trækker man noget man har prøvet, så trækker man om”
Det krævede lige en flaske vin mere som hurtigt blev delt ud i glassene efterfulgt af endnu en flaske.
Der tog lidt tid for folk at finde på noget.
Da alle havde smidt deres bud i skålen. Startede Rikke med at trække sin opgave.

-Gør noget du ikke havde troet du ville gøre til aften. Det havde hun faktisk allerede gjort da hun lod Jeppe komme i hendes mund. Så hun foldede sedlen sammen igen og trak på ny.
Bliv forkælet af alle fra det modsatte køn på samme tid. Du vælger selv hvordan.
“Den beholder jeg” sagde hun med et stort smil på læberne.
Lasse skulle beskrive hans største jalousi og hvorfor han havde det sådan.
Jeppe kiggede på hans seddel og tog hurtigt en ny.
“Hey kan man det” kom det kækt fra Maja
Jeppe insisterende på at lige i dette tilfælde kunne man godt og når alle roller var fordelt, skulle han nok forklare. Det blev accepteret.
Anden gang var bedre. Han skulle beskrive sin største fantasi.
Mark byttede ingenting, han skulle forkæle en fremmed. Hvilket han bestemt ikke havde noget imod.
Maja var også fint tilfreds med hendes. Hun skulle prøve en stilling hun aldrig havde prøvet før.
Nikoline fik Rikkes første seddel og skulle gøre noget hun ikke havde regnet med.
“Fair nok” smilte hun
Jeg syntes selv jeg fik en dejlig opgave. Jeg skulle have bind for øjnene og gætte hvem som suttede min pik.
Det efterlod Tine med den sidste seddel.
“Fuck” kom det fra hende da hun så hvad der stod.
“Jeg skal åbenbart sluge sperm for første gang”
“Det var så det jeg ikke rigtigt havde lyst til” forklarede Jeppe
“Nu er du vist lidt kedelig” lo Mark
Vi andre accepterede dog at det var helt i orden han trak om.
Han skulle til gengæld starte og som han selv sagde så var det hurtigt overstået. For blot en time siden var han single fyren der ikke havde prøvet andet end forhold, dates og one-nightstands. Så han levede sin største fantasi ud denne aften.
Det var svært at argumentere imod.
Lasse forklarede at hans største jalousi, var at skulle lade Maja kneppe en anden. Han elskede tanken ved det, men forklarede at han nok var skadet at alt den porno han havde set, om hvordan kæmpe pikke nærmest sendte alle kvinder i en orgasme ekstase. Han var ikke udstyret med den største pik, og det havde heller aldrig været et problem for ham og Maja. Hun fik de dejligste orgasmer når de havde sex.
Maja gav ham et kys og et klem på pikken.
“Elsker din pik skat”
Jeg prøvede at berolige ham med at jeg faktisk havde samme tanke tilbage i sommerhuset før det hele begyndte. Jeg var også tæt på at springe fra, men liderligheden tog fuldstændig over, og jeg tændte voldsomt på at se hvordan min ven Søren, fuldstændig begærende Nikoline. Noget jeg følte jeg ejede. Og så hjalp det mig helt vildt at jeg følte jeg tog hende tilbage da vi igen var alene og havde sex.

Vi alle tømte vores glas og gik tilbage mod stuen. Resten af opgaverne skulle klares derinde.
Mark havde fundet et stykke stof og en elastik frem.
“Har du massageolie” spurgte Rikke
“Vi har oliebaseret glidecreme” sagde Tine og gik i soveværelset efter det.
“Hvordan skal vi forkæle dig Rikke” spurgte Mark
Hun ville gerne ligge på ryggen, have masseret nakke, lår og en tunge på hvert bryst.
Nikoline, Tine og Maja satte sig ved bordet og ville bare kigge på. Jeppe og Lasse var hurtige og placerede sig på hver side af Rikke. Jeg fik nakken og Mark lårene. Vi fik fordelt lidt olie mellem os og gik ellers i gang med at forkæle hende. Rikke lå lidt uroligt og skulle lige vænne sig til alle indtrykkene. Det var voldsomt at ligge så blottet, til skue for alle. Hun kendte jo egentligt kun mig som blidt masserede hendes nakke. To fremmede mænd var i fuld gang med at sutte hendes nippels stive og Mark som hun kun havde hørt en masse historier om, havde hans hænder placeret på hendes lår og hun kunne tydeligt mærke hvordan han arbejdede sig tættere og tættere på hendes trussekant.
Det var tydeligt at mærke på hende da hun fandt roen. Hun sank helt salig ned i madrassen og begyndte at små stønne. Jeg havde ikke fået den bedste plads i denne seance, men nød virkelig bare at se hende ligge der og tage imod. Om det var alt opmærksomheden, tungerne der legede med hendes bryster, eller massagen der gjorde det, ved jeg ikke, men kunne se hun førte hendes hånd ned til trussekanten og trak dem til side.
“Mark skulle du ikke forkæle en fremmed” stønnede hun og mærkede hurtigt hans tunge mellem hendes våde skamlæber. Hendes vejrtrækninger blev tungere og der kom små mmm lyde blandet med hendes støn.
“Jeg fucking kommer” skreg hun og greb fat i lagenet med begge hænder. Jeg kunne mærke hendes rystelser helt op i nakken og nød virkelig at se hendes orgasme.
“Se det var fandme frækt at overvære”
Kom det over fra damerne ved bordet.

Turen var nu kommet til mig. Nikoline gav mig bind for øjnene og placerede for foran sengen.
“Du har fandme bare gætte rigtigt hvis det er mig” hviskede hun i mit øre
Nu var der jo slet intet pres. Jeg fik lov at stå lidt tid og kunne høre deres hvisken, før jeg mærkede et par hænder trække mine boxershorts ned.
Et par læber, der i hvert fald ikke var Nikolines, omsluttede min pik. En våd tunge pirrede undersiden af skaftet imens hun langsomt arbejdede pikken længere og længere ind. De helt langsomme bevægelser føltes skønt og gjorde at man kunne mærke det hele. Jeg var i tvivl. Det kunne jo ikke være Maja da hun ikke havde prøvet andre end Lasse endnu.
Så jeg prøvede at huske tilbage på sidst jeg fik suttet pik af Rikke og Tine.
Hvem end der var dernede havde øget tempoet og gav virkelig de andre omkring et show.
“Jeg gætter altså på Tine” sagde jeg imens jeg tog stoffet fra øjnene og kiggede lige ned i Rikkes store våde øjne.
“Forkert” grinte hun og rejste sig.
“Så får du ikke mere, når du ikke kan huske mig”
Det var vel egentligt fair nok.
Maja spurgte om der var nogen som havde en ide til en god sex stilling, man måske ikke brugte så ofte. Hun var helt idéforladt og syntes hende og Lasse har prøvet rigtig mange.
“Nu er Lasse jo en stor stærk mand, har I prøvet hvor han løfter dig op og bære dig imens I knalder” spurgte Mark
Det krævede lige et billede på telefonen før alle var med.
Den havde de ikke prøvet og Maja var hurtig til at hive Lasse over til sig og begyndte at kysse ham. Det satte skub i os andre og jeg fik hevet Rikke og Nikoline med over i sengen. Jeg smed mig på ryggen og Nikoline var hurtig til at svinge sin krop hen over mig og sænke hendes stramme lille fisse ned over min pik. Elskede den dejlige velkendte følelse. Hun var sjaskvåd og jeg gled uden problem i bund. Hun ved præcis hvad jeg gerne vil have, og med en god blanding af hårde stød og små frække bevægelser var jeg hurtigt helt hård og tættere på endnu en orgasme.
Det sidste jeg så, inden jeg fik Rikkes fisse ned over mine læber og tunge, var Maja der lå foroverbøjet ind over spisebordet og tog imod Lasse pik. Tine sad på knæ mellem Mark og Jeppe og hyggede sig med en pik i hver hånd.
Rikke havde stadig den fine lille jomfruelige fisse, der kun havde haft lidt fingre og tunger på sig til aften. Læberne var ikke helt så hævede og varme endnu. Det var megafrækt at mærke hvordan hun i takt med hendes stigende liderlighed sank dybere og dybere ned over mit ansigt. Jeg havde min hænder plantet på hendes baller og tungen slikkede så godt den kunne mellem hendes skamlæber.
Jeg husker tydeligt fra den dag på stranden at Rikke foretrækker en intens tungespids direkte på hende klit og hendes støn blev også højere da jeg med tungen fik spredt hendes læber og fundet ved op til hendes lille følsomme punkt.
Jeg kunne intet se, udover Rikkes røv og hendes bagerste lille hul fristede helt vildt.
Jeg lukkede dog kort øjnene og fokuserede så godt jeg kan på hendes klit og mærker hvordan mit arbejde fjerner fokusset fra min pik, så Nikoline kan nyde den lidt længere.
Til gengæld kan jeg høre en masse. Rummet er komplet trance af stød, klask og støn. Det lyder som om Maja er hoppet op på Lasse pik og hun endelige har fuldført hendes opgave. Lasse pruster og stønner i hvert fald mere end før.
Det lyder også som om Tine har skiftet den siddende stilling ud med en pik i hver ende. Der er i hvert fald en som klasker mod hendes røv og det er tydeligt at høre på hendes støn at hun har munden fuld.
Shit en skøn aften. Og fedt at det er muligt at finde en så fræk flok mennesker der er friske på lidt af hvert. Med den tanke i baghovedet tager jeg chancen og bevæger langsomt tungen væk fra hendes klit, ned mellem hendes fugtige læber og fortsætter videre om mod røven. Med hænderne godt placeret på hendes baller, spreder jeg dem og sætter tungen på hendes bagerste hul. Det giver en ryk i Rikke og et lille “Uhhh” slipper hendes læber.
“Hva så” hører jeg Nikoline sige
Og mærker Rikke læne sig frem mod hende.
“Din mands tunge er på min røv” stønner hun
“Det er så sindssygt frækt, når han gør det” smiler Nikoline
Vi alle tre nyder hinanden. Niko sidder og forkæler sig selv på min pik og Rikke har for længst givet slip for nervøsiteten og nyder bare at mærke en tunge mod hendes røv for første gang.
Shit et frækt lille hul hun har, gad vide om jeg nogensinde for lov til at lege mere med det tænker jeg.
Efter lidt tid bryder vi op. Rikke vender sig om mig og siger tak for oplevelsen. Det var bestemt ikke sidste gang hun skulle mærke det. Jeg nupper en flaske vand på bordet og smider mig i en stol. Nikoline kommer over og kysser mig.
“Hvad siger du til at krydse endnu et punkt af listen til aften” spørg hun med et frækt lille smil.
Mit hoved buldrede derudad. Hvilket punkt?.
Det kunne kun være ti, elleve eller tolv og punkt elleve krævede jo udstyr, så det var nok ikke det.
“Punkt ti eller tolv” spurgte jeg
“Punkt tolv skal ikke være i dag, men ti kunne være mega frækt, hvis vi kan låne lidt folk”
“Lille frækkert” var vist det eneste jeg kunne sige.
Nikoline gik over til Tine og spurgte om hun måtte låne Mark til at klare hendes opgave.
Så længe han ikke kom oppe i Nikoline måtte hun bruge ham til hvad hun ville. Tine manglede stadig at sluge og skulle hun kommes i munden for første gang, så skulle den ære helt sikkert tilfalde Mark.
“Deal” sagde Nikoline og trak Mark med over til sengen. Han fik besked på at lægge sig. Hun kiggede ned på hans store pik og tog en dyb indånding. Så kravlede hun hen over ham og tog fat om roden og guidede den mod hendes fisse. Hun gled stille ned over ham til han var helt oppe i hende. Både Jeppe, Tine, Maja og Lasse var stoppet op. Alle betragtede Nikoline og Mark, der havde fået godt gang i tempoet. Nikoline var liderlig, det lyste ud af hendes øjne. Hun fik altid et ekstra gear når det drejede sig om bucketlisten og muligheden for at komme tættere på mål.
Så Marks massive pik var intet problem for hende i dag. Han fik lov til at banke den i bund i hvert stød. Jeppe stod og gned hans pik lige foran mig. Han nød virkelig synet. Uden at vide at han ville blive en del af seancen.
“Gør du mig ikke en tjeneste og stiller dig op foran hende” hvisker jeg til ham
“Seriøst” spørg ham og jeg nikker til ham.
Han går målrettet hen rundt om sengen og stiller sig op foran hende.
“Hej med dig” smiler Nikoline og lader hende læber lukke tæt sammen om hans tykke pik. Det er nærmest et show hun leverer og vi andre sidder da også bare og nyder hvordan Jeppe og Mark forkæler hende.
I et stød hvor Mark er helt oppe i hende, presser hun sin røv ned mod ham og tvinger ham til at blive helt oppe. Så vender hun hovedet over mod os andre.
“Vi har da vist fået publikum på” smiler hun
“Kommer du” spørg hun og kigger over på mig.
Jeg griber flasken med glidecreme og stiller mig hen bag hendes dejlige røv. Nikoline sidder stadig helt stille med Marks pik langt oppe i sig. Hendes våde skamlæber klamrer sig til ham og lukker helt tæt omkring hans pik. Det er heldigt han ikke er større.
Jeg får hurtigt smurt et godt lag glidecreme på og med den ene finger forsigtigt smurt hendes frække lille hul. Fingeren glider nemt op i hende, så liderligheden må have forplantet sig til hele hendes dejlige krop.
Der kommer en frækt lille støn fra hende da hun mærker spidsen af mit lem mod hendes røv. Hun letter sig en lille smule fra Mark, så hun har muligheden for selv at synke ned over os begge og bestemme tempoet. Mark ved ude mærket hvad der skal ske, så han ligger bare helt stille og lader Nikoline styre slagets gang. Hendes petite bryster får dog en kærlig omgang. Hun elsker små blide slik på hendes nipples. Da Mark er tilstrækkeligt langt nok ude af hende, og hun igen mærker mig mod hendes røv, begynder hun at synke ned over os. Hun gør et kort hold da pikhovedet kommer indenfor, men fortsætter hurtigt med at presse sig ned over os.
Jeg kan tydeligt mærke hvordan Marks pik, glider længere op i takt med min egen, men det er jo også kun en tynd lille væg der adskiller vores pikke fra hinanden lige nu. Det giver en hel anden stramhed i hendes i forvejen meget snævre røv.
Da vi er i bund, begynder hun at gynge frem igen, så vi synkront glider ud af hende igen. Hun er dybt koncentreret lige nu og må også stoppe hendes sutteri på Jeppe pik. Hun har en fast greb om den og hænger nærmest på ham.
“Det er godt med lidt støtte når man er ved at mase to pikke op i sig” smiler hun op til Jeppe.
“Altid til tjeneste” griner han
Efter et par ryk frem og tilbage, begynder hun at øge tempoet. Jeg er virkelig imponeret over hvor meget pik hun kan tage.
“Fuck hvor er du vild” kommer det fra Rikke bag ved os.
Jeg kigger rundt og alle de andre sidder bare helt forstenet og suger det hele ind. Tine ser nærmest misundelig ud. Hun er også den eneste der forsigtigt leger med sig selv imens hun kigger på. Jeg er ude mærket klar over at de primært kigger på Nikoline, men føler alligevel et lille pres med alle de øjnene på mig.
Alt fokus forsvinder dog da jeg høre Nikoline stønne “knep mig drenge”.
Alle hendes hæmninger er væk og der er kun ren nydelse og begær tilbage. Hun tager fat i Jeppes hænder og planter dem på hendes baghoved. Hun gav helt slip på kontrollen og lod de tre pikke bruge hende som de selv ønskede. Jeppe kneppede hendes mund så godt han kunne og Nikoline kæmpede med at holde savl inde, jeg greb fat om hendes hofter og begynde at pumpe løs, mit fokus lå kun på at nyde hendes røv lige nu og ænsede næsten ikke Marks bevægelser, kunne dog godt høre på Nikoline at han også kneppede hendes fisse hårdt. Jeppe var den første til at overgive sig til orgasmen.
“Jeg kommer” brølede han og Nikoline griber fat om roden på han tykke pik og satte læberne på hans dunkende pikhoved. Da hun mærkede de første varme, stråler af sæd i munden, begyndte hun nærmest at malke det hele ud af ham.
Hun ville have så meget sæd som muligt ud af denne seance. Fuldstændig udtømt trak Jeppe sig tilbage og overlod Nikoline til os andre. Nu kunne vi endelig høre hende stønne og klynke. Der kom de skønneste lyde fra hende. Lyde som kun to pikke kunne få hende til at bruge. Hun var tæt på, og da hun skubbede hendes ben lidt ud til siden og sank endnu længere ned over Mark, ramte en af os et punkt der fik hende ud over kanten. Hun skreg som jeg aldrig havde hørt hende skrige før og hele hendes krop rystede og hun blev ved. Ikke at hun kom flere gange, men at den samme orgasme bare blev ved med at give. Halvvejs i seancen kunne jeg heller ikke mere og følelsen af en pulserede pik der kom dybt oppe i hendes røv, gav hende lige det sidste, inden hun kollapsede ned over Mark. Jeg trak mig forsigtigt ud og gik et par skridt tilbage. Shit hvor så hun godt ud som hun lå der. Fuldstændig gennemkneppet og stadig med Mark oppe i sig. Den intime afslutning hvor Nikoline faldt sammen over ham og lod hendes bryster hvile mod hans var det sidste der skulle til.
“Jeg kommer” stønnede ham og Tine nærmest fløj ned mellem hans ben og greb fat om roden på hans pik. Hun nåede lige at trække ham ud, før han skød den ene kaskade af sperm afsted efter den anden. Hun fangede det meste og sluttede af med at sætte læberne rundt om hans dunkede pik og presse de sidste safter ud af ham for til sidst at synke det hele. Det tog hun da meget pænt af at være første gang. Tænkte jeg
I minutterne efter var der en afslappet stemning i rummet. Nikoline var kommet til hægterne igen og var smuttet ud for sig selv.
Jeppe og Lasse var ude og ryge.
Rikke og Maja sad og små sludrede og jeg hjalp Tine med at rydde bordet imens Mark fixede en runde drinks i køkkenet.
Han kom ind sammen med Nikoline der hver især havde fire store Gin og Tonics med.
Da alle var samlet og havde fået undertøj og et par lange t-shirts på igen, aftalte vi at holde en lille debriefing.
Jeppe var sindssygt glad for invitationen og håbede ham måtte komme i betragtning igen. Både Maja og Lasse havde også nydt aftenen og var glade for at de var blevet en fræk stilling rigere. Det ville rigtig gerne med en anden gang og håbede at de havde flyttet grænserne endnu mere og kunne deltage lidt mere med os andre. Og så ville de gerne takke Nikoline og da også os andre for at dele den oplevelse med dem.
Rikke var helt enig og takkede også for en skøn aften og en speciel tak til Jeppe for at skubbe hendes grænser lidt.
Både Nikoline og jeg var godt tilfredse med aftenens udfald. Der blev krydset nogle punkter af og nydt en masse mennesker.
Værterne var bestemt klar på en aften igen i fremtiden.
Lidt efter brød vi op. Jeppe smed sig på sengen i stuen, Lasse og Maja trissede ned til deres værelse og lige inden Nikoline og jeg begav os ud i kulden og ned mod orangeriet, kunne jeg se hun stod og talte med Rikke. Jeg gik i forvejen og skyndte med at smide en stykke brænde på de sørgelige rester af gløder der var tilbage.
Vi skulle vist ligge tæt i nat. Lidt efter kom Nikoline ned. Jeg fik det længste varme, våde kys inden hun kiggede mig i øjnene.
“Tak for den oplevelse skat, kan du mere?”
spurgte hun med en lumsk smil.
“Du kan da umuligt have energi til mere”
Spurgte jeg forundret.
“Det har du helt ret i” grinte hun
“Jeg kan stadig mærke sæd løbe ud af begge mine huller og smagen i munden er ikke helt væk endnu. Shit han sprøjter hårdt ham Jeppe”
“Det var jo det jeg sagde” kom det pludselig fra døren hvor Rikke stod og smilte.
“Så det var det I stod og talte om, oppe i huset” spurgte jeg
Begge piger nikkede, inden Rikke kravlede op i sengen til os


Erotiske noveller skrevet af  XXXXXXXXXX





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(0)
(0)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

heldige mig(m) 25-06-2026 06:54
En rigtig dejlig skrevet novelle






     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer1
Gennemsnits stemmer4
Antal visninger454
Udgivet den30-06-2026 00:01:01