Pippi Langstrømpe (Blandet)
Erotiske noveller skrevet af  Den unge far

Udgivet: 23-03-2026 00:01:04 - Gennemsnit: 4,4  Udskriv
Kategori(er): Animal Sex | Biseksuel | Gruppesex | Pigesex | Blandet | Sex i familien - Nær relation | Onani  Indeholder tabuemner
Antal tegn:9897



I byens udkant lå “Villa Villakulla”, omgivet af rislende birketræer i den stor have som omgav den gul/hvide villa.

På verandaen stod Pippis hest, hvid med store, sorte prikker, og i haven spankulerede den fregnede og rødhårede Pippi rundt og funderede over om det mon var muligt at svinge sig fra træ til træ, ligesom hendes abe, Hr. Nilson af og til gjorde det i lysekronerne, inde i huset.

Hun kravlede op i det nærmeste træ og svang sig fra træets grene over til det næste.
“KRASH” lød det, da grenen Pippi havde fat i knækkede, hvorpå hun susede ned og landede ind på varandaen, bag hesten.
Hun sad lidt og sundede sig.

-Sikke nogle store kugler den hest, efterhånden har fået. Sagde Pippi til sig selv og trak på skuldrene.

-Det er vist på tide jeg malker ham igen. Forsatte hun og satte sig mellem hesten og husets ydervæg.

Hun begyndte at kæle for hestens testikler, som hun plejede at gøre når den skulle malkes.
Den trådte lidt frem og tilbage mens den prustede, og der gik ikke længe før det store hingstelem kom til syne under dens bug.

I det samme hørte hun sine venner, søskendeparret Tommy og Annika, kalde på hende fra havelågen.

-Hej Pippi. Hvad laver du ved hesten? Ville Tommy vide og åbnede havelågen.
-Den trænger til en ordentlig malkning … Hjælper I lige?

Tommy så på sin søster som blot trak på skuldrene og de forsatte ind ad havestien og op til Pippi og hesten på varandaen.
-Hvad skal vi gøre? Spurgte Annika.

-Tommy, du er den højste så du kan stille dig bag hesten og masserer dens kugler og du Annika, må hellere holde fast i manken, så den ikke bevæger sig for meget. Sagde Pippi bestemt.
-Jamen, sparker den ikke? Spurgte Tommy ængsteligt.
-Nej, den sparker aldrig når den bliver malket.

Selv lagde hun sig ind under hesten, spyttede i håndfladerne og begyndte at onanerer det store lem med begge hænder.

Hesten prustede veltilfreds.
-Det virker vist meget godt. Stønnede Pippi og løftede hovedet hvor hun kunne se Tommys ben og hofter, bagved hesten.

I hans lysebrune shorts kunne hun se en tydelig markering af hans hårde lem mod hoften, op ad hans venstre side.

-Det er vist ikke kun hesten som bliver større med arbejdet. Sagde hun og lagde hovedet tilbage og forsatte.

Tommy fniste og forsatte med at masserer de to store, sorte kugler som fyldte mere end, begge hans hænder.

Efter hårdt slid gav arbejdet endelig pote.
Hesten prustede og vrinskede mens den sendte sine store ladninger ned på, og ud over Pippis ansigt og overkrop.

-Du er jo helt dækket til. Udbrød Annike, der, måbende kiggede ind til Pippi.
-Ja, sådan er det når man skal have et par liter ud af den. Svarede pippi og rejste sig.

Hestespermen dryppede fra Pippis røde pandehår, hage og fra bunden af hendes ternede kjole, ned på varandaen og hendes alt for lange sko.

-Nu er det badetid og der må I også hjælpe mig. Sagde hun og gik ind i huset med sine to venner i hælene.

Hun styrede direkte ud på badeværelset hvor der ikke, som man skulle tro stod et badekar med bruser men istedet stod en stor træbajle med en rød vandslange liggende ved siden af.
-En af jer må lige gå ud og tænde for den varme hane. Sagde hun mens hun hev den spermvåde kjole over hovedet.

Annika skyndte sig ud og tændte for vandet.
Derefter trådte Pippi ud af skoene og trak så den brune og den grønne, lange strømpe hun havde på hver sit ben, af og smed dem ved resten af tøjet.
Tommy stod og betragtede den nøgne Pippi, der greb fat om vandslangen og begyndte at skylle spermen ud af håret, og væk fra ansigtet.

Annika der var kommet tilbage i mellemtiden spurgte Pippi om hun skulle spule hende og det ville Pippi gerne have, hvorpå hun med lukkede øjne rakte vandslangen mod sin veninde.
Da hun havde lukkede øjne, ikke så hvad hun foretog sig, kom hun til at sprøjte den stakkels Annika til med vand så hendes tøj blev plask vådt.

-AJ, PFUF. Udbrød Annika og tog vandslangen fra Pippi.
-Nu er jeg jo helt våd.
-Det var vist ikke så godt. Sagde Pippi, og åbnede sine blå øjne.
Hun bed sig lidt i underlæben og sagde så:
-Tommy, nu må du tage vandslangen så Annika kan få sit våde tøj af.
Tommy tog imod den rindende slange og Annika skynd sig at komme ud af det våde tøj.

-Kom. sagde Pippi, henvendt til Annika. -Så lægger vi os her på gulvet, så Tommy kan spule os.
De to piger lagde sig side, om side og Tommy begyndte at sprøjte det varme vand ud over dem.
Pippi tog fat i sæben og begyndte at kører den rundt på sin krop.

Hurtig fik hun små sæbebobler over alt på kroppen og hun lagde sæben fra sig og forsatte med at gnide sin krop med hænderne.

Tommy stod og fulgte Pippis hænder som hun kærtegnede sin lyse, fregnede hud og da hun derefter førte den ene hånd ned mellem sine bøjede ben, stak en finger op i fissen, og begyndte at småstønne, førte han sin hånd ned i shortsene og udbrød:
-An… Anika… skal… du skal vel også sæbes ind, ligesom Pippi.
-Ja, lad os alle blive rene og fine. Sagde Pippi enig og tog fat i sæben.

Hun begyndte at sæbe Annikas mave og bryster ind og drejede hovedet mod Tommy.
-Du må god smide klunset, selvom du ikke er blevet våd.
-Det er jeg nu. Grinede Tommy og sprøjtede sig selv til med vandslangen.
-Det var sandelig også på tide. Grinede den glade Pippi, og forsatte med at sæbe Annika ind.

Hun slap sæben og førte sin hånd ned mellem Annikas ben hvor hun grundigt førte sin tilsæbede hånd frem og tilbage, så også Annika begyndte at stønne svagt.

Tommy var hurtig ude af tøjet, og lagde sig på knæ mellem Pippi og hans lillesøster.
-Ovr, hvor den stiv. Grinte Annika og pegede på Tommys lem, som stod lige op.

Vandslangen lå ved deres side og skyllede det varme vand ind under deres numser og rygge.
Pippi tog hans småt behørede, lange, stive lem i hånden, kørte forhuden frem og tilbage over hans følsomme pikhoved og sagde:
-Nu kan du sæbe os ind, så skal vi nok sæbe dig ind.
-J… ja. Stønnede Tommy og sæbede sine hænder ind.
-Bare gør sådan her. Sagde Pippi og kælede for sit skrev med den ene hånd, mens hun med den anden kørte langfingeren frem og tilbage mellem Annikas varme skamlæber.

Tommy gjorde som Pippi bad og gned de to piger ind mellem deres ben.
Han sørgede for at gnubbe begge pigerne ind mellem læberne, som Pippi havde vist ham.
Pippi som havde sluppet Tommys pik, lagde sin ene arm om Annikas nakke og kyssede hendes læber, i kådhed.
Hun førte nu selv sin hånd ned mellem Annikas ben, skubbede Tommys hånd væk og stak først én, så to fingre op i veninden.

Tommy tog vandslangen, satte en finger for hullet, så en hår stråle sprøjtede ud og pegede den direkte i fissen på Pippi.

-Ah, AH. Hvinede Pippi og hev i Tommys håndled så strålen kom tættere på.
Efter en kort nydende stund stønnnede Pippi:
-Gør det samme for din søster.

Tommy pegede nu vandslangen op i sin søsters fisse og Pippi nulrede hendes klitoris med tommelfingeren samtidig.

Pippi satte sig op, vendte sig mod Tommy og slugte, slubrende hele hans lange lem, mens hun kælede for hans lange, glatte kugler.
Tommy lukkede øjnene og nød Pippis varme mund suge hans pik i sig.
-ÅH. Kom han til at stønne hvorpå han pressede den helt i bund, så Pippi gispede højt af luftmangel og skubbede ham fra sig.

-Nøj, det var vist tæt på. Blinkede hun smilende til ham.
Derefter rejste hun sig på knæ, vendte numsen mod Tommy og begravede sit ansigt i Annikas fisse.
Annika begyndte straks at stønne og tage fat i Pippis to strittende, røde fletninger.
Tommy kiggede ned på Pippis lyserøde revne og kravlede tættere på, hvorpå han stak sin stive lanse op hendes våde hul.

Han førte sin tommelfingeren rundt i Pippis lysebrune stjerne da han pludselig mærkede en varm rislen om sin pik og ned ad sine nosser.
Pippis tis strømmede ned over ham, og han stødte hårdere og hårdere i bund.
Da hun var færdig med at tisse, rejste hun sig på knæ og satte sig op, overskrevs på Annikas ansigt.

-Nej. Stønnede Tommy. -Jeg var så tæt på. Beklagede han sig.
-Ja, men nu. Stønnede Pippi med Annikas tunge legende oppe i sig. -Er det vist din søsters tur.
Tommy spredte Annikas ben op i luften og lænede sig ind over hende.
-UMPGH! Kom det fra hans søsters mund, mellem Pippis ben, da kan stødte den hårdt og ukontrolleret op i hende.
Mens han nød Annikas varme, stramme fisse kyssede han Pippis baller og lod af og til tungen lege i hendes revne.

På næsten samme tid begyndte både Pippi og Annika at stønne kraftigt.
En orgasmisk bølge fik dem begge til at vride sig og Tommy mærkede sin søsters rystende fisse, stramme hårdt om roden på hårde hans pik.

Pippi hoppede af og satte sig bag ved Tommy.
Hun tog vandslangen, satte fingeren for hullet mens hun førte den helt tæt på Tommys røvhul.
-Åh, Åh det kilder. Stønnede Tommy, og da Pippi et øjeblik efter stak først én, så to fingre op i ham kunne han ikke holde sig længere.

Han bankede sin pik ind og ud af sin søster, med voldtægtslignende stød, mens han strammede sit hul om Pippis to fingre, og lod så sine fyldte nosser tømmes i sin søsters varme og stramme skede.

Forpustet faldt han om på siden hvor han begyndte at spule sig selv med vandslangen.
-Frem over... begyndte Pippi.
-Tror jeg det er bedst hvis I hjælper mig med at malke hesten. Som I kan se er det jo et stort arbejde.
Det lovede søskende parret at de gerne ville.


Erotiske noveller skrevet af  Den unge far





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(0)
(2)
(1)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Nord Fyr(m) 23-03-2026 14:54
Rigtig fræk historie




redfox(m) 23-03-2026 14:25
Det er dejlig fantasi til de klassiske fortællinger: Emil fra Lønneberg har mange flere muligheder. Glæder mig til at læse om dem. Hele familien og fru Petræl


Micka19(M) 23-03-2026 07:48
Jeg kan godt li pipi på den måde og hest som sprøjter ud over pipi fræk


husvenmb(m) 23-03-2026 07:35
det afsnit missede jeg vist


Leopold(m) 23-03-2026 06:31
Sjov når man har set filmen som barn lidt forkerte billeder på nethinden hehe


Den unge far(M) 16-03-2026 18:32
Ja, dem kender vi alle. Jeg er nu igang med Emil fra Lønneberg 😜




fiftysix(m) 14-03-2026 16:18
Årrrrhhhh en lille fræk beretning, om " nogen" som alle kan forholde sig til.




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer5
Gennemsnits stemmer4,4
Antal visninger2360
Udgivet den23-03-2026 00:01:04