Jeg skulle flytte fra Jylland til København, og var nu på vej ud og se på nyt hus.
Det var en dejlig sommerdag jeg skulle se et hus i Nordsjælland. Jeg kom lidt for sent til åbent hus, ejendomsmægleren var gået. Men ejeren var hjemme, en meget smuk dame ca. 40år, hun have en flot hvid sommerkjole på og den blev godt fyldt ud af nogle dejlige store fyldige bryster. hun havde langt brunt hår, rød læbestift og negle lak i den samme røde farve både på hænder og fødder. Hun smilede til mig med de smukkeste brune øjne og tilbød mig en fremvisning af det store dejlige hus med havudsigt. Vi gik rundt i huset og der var en god kemi. Da vi kom op på 1.sal var der et stort soveværelse med udgang til en stor sol terrasse.
Vi gik ud på terrassen for at kigge ud over vandet, jeg stod lidt bag hende og jeg kunne se igennem hendes kjole i modlys fordi solen skinnede på hende. Hendes brystvorter var helt stive. Skønt syn med hendes flotte krop, og baller. Hun havde en lille hvid G-trang på, det fremhævede hendes baller, som også kunne skimtes i den let gennemsigtige kjole i lyset fra solen. Dejlig kvinde tænkte jeg. Jeg blev helt tændt og der kom en bule i mine bukser da pikken var klar.
Der var stadig god en god stemning, da vi gik tilbage til soveværelset. Hun måtte have bemærket bulen i mine bukser, for pludselig lagde hun sine arme om mig og gav mig et dejligt vådt kys og så skubbede hun mig ned på den store dobbeltseng, så jeg let fald på ryggen med benene udover sengekanten.
Først trak hun mine bukser af og sagde bliv liggende. Min pik var klar og safterne begyndte at løbe som små perler ned af mit pikhoved, som var helt fugtigt nu.
Hun vendte nu ryggen til mig og trak sin sommerkjole op over hoved og stod nu der kun iført sin tanga trusse, G-strengen dækket kun lidt idet hun havde brune kønshår som stak ud, skønt syn. Nu smed hun hurtigt trussen og satte sig på mig, hun var allerede helt våd og hendes våde fisse gled ledt ned om min stive pik.
Jeg lå på ryggen med benene ud over sengekanten, hun sad med ryggen til mig og red mig i langsomme bevægelser som blev hurtigere og hurtigere, jeg kunne se hendes våde fisse om min pik og hendes dejlige røv. Jeg kælede for hendes dejlig baller og nød synet af hendes krop, der hoppede op og ned i en god takt.
Nu kunne jeg ikke mere, så jeg trak mig ud og sprøjtede på hendes dejlige røv.
Jeg vil have mere, sagde jeg. Hun var heller ikke færdig, men jeg kom lidt hurtigt fordi jeg var blevet godt ophidset af at se hende ved fremvisningen. Nu lagde vi os ind midt på den store dobbeltseng i en stilling 69 med hende øverst. Jeg fik begyndt at slikke hendes våde fisse, og min tunge cirklede rundt om hendes klitoris og hendes skamlæber. Hun trak vejret tungere og stønnede, Åhh Åhh hvor dejligt! Mine hænder kælede hendes dejlige røv og jeg slikkede hendes mellemkød, og tungen går videre omkring hendes numsehul. Hun gisper og sukker, Åhh Åhh hvor dejligt. Jeg slikker hende færdig omkring klitoris til hun stønner af fryd. ÅHH ÅHH. Spjætter i hele kroppen og kommer i en lang orgasme.
I mens jeg slikkede hende var hun begyndt at kæle mine nosser, og massere min slatne pik, så den kunne blive stiv igen. Hun brugte tungen på spidsen af min pik og pirret mig med små bløde slik/sut/sug. Skønt og lidt ned af skaftet før hun tog den i munden og suttet den stiv igen. Nu var den klar igen. Nu satte hun sig oven på mig og red mig, dejligt at se hendes krop og fyldige bryster gynge frem og tilbage. Jeg trak hende ind til mig og kyssede hende mens jeg krammede hendes bryster
Brystvorterne var store og strittende ud i luften, jeg slikkede og sluttede dem. Til sidst tog hun min stive pik imellem sine store fyldige bryster og jeg kørte den frem og tilbage til jeg sprøjtede min sperm ud over de dejlige patter.
Hun gik et øjeblik og kom tilbage med 2 glas og en flaske rødvin. Vi sad nu og talte om hvad der var sket. Hende og hendes mand skulle sælge huset fordi de skulle flytte til udlandet. Hennes mand var tiltrådt en stilling og var derfor i udlandet og hun skulle være her til huset var solgt og rejser så frem og tilbage i weekenden.
Da hun så mig udnyttede hun chancen for at få noget dejlig sex, da hun syntes jeg var rat lækker og kunne mærke at jeg kiggede på hende på en special måde. Vi blev enige om at det er den slags der kan ske, når to frække mennesker mødes.
Nu tænker du måske om jeg købte huset.. det gjorde jeg ikke, men købte en lejlighed i København tættere på mit arbejde. Der var desværre ikke flere frække fremvisninger og jeg så hende ikke mere da huset kort efter blev solgt, men vi nåede da lige at sige farvel. Mange tak til den dejlige kvinde som ture tage chancen og give mig, en vildt fremmede, denne dejlige oplevelse.
Erotiske noveller skrevet af Soulman