Singin´ in the Rain... (Sex i familien - Fjern relation)
Erotiske noveller skrevet af  Grobyn

Udgivet: 19-04-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 4,88  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Almindelig sex | Analsex | Sex i familien - Fjern relation | Sensuel Erotik
Antal tegn:19450



Det var en af disse, meget lune sommerdage, hvor temperaturerne lå mellem 25 og 30 gr. varme og jeg var inviteret til kaffe hos svigermor, selvfølgelig efter at ha´ hjulpet med lidt praktisk...denne gang et løst nedløbsrør!

Svigermor boede alene, enkefrue, som hun smilende betegnede sig selv...efter svigerfars død som 60 årig!

Nu, 3 år senere, så det ikke ud til at svigermor var interesseret i at få en ny mand hos sig.

Lidt uventet, for hun var en meget nydelig dame...så det var ikke det...men hun havde sit arbejde og boede i huset...som lå dejligt ugenert...ja, det var sådan hun ville ha´ det!

Jeg kiggede tit forbi, også fordi hun og jeg talte faktisk godt sammen, så det var altid hyggeligt at besøge hende.

Og hun kunne flirte, måske ikke lige som en ung kvinde...næh, svigermor havde den modne kvindes erfaring og brugte "forfinede metoder" hvor man kunne ane en undertone af noget interessant hos hende, som kvinde.

Men om jeg lige skulle klaske hende bagi og sige "nå, svigermor...hva´ så"? Det vidste jeg at jeg nok ikke skulle...men berøringer...hænder, skuldre, arme...og hjælp til at rette en skævt-siddende trøje, det måtte jeg meget gerne.

Men så en dag, ja, sommerdagen som jeg startede med, skete der en uventet ændring i vores måde at omgås på, som jeg gerne fortæller om!

Det var som sagt en meget lun dag. Ville solen brage hele dagen...eller ville regnen også komme forbi? Da jeg var kommet ud til hende og klar til aktion "nedløbsrør" var det 50/50 med pil imod regn.

Men svigermor havde bakset en solmadras i stilling på terrassen og lå nu og nød de varme stråler, iført en flot, gullig badedragt...lidt gammeldags-moderne ??!!

Jeg gik i gang med mit og svigermor så ud til at nyde solen...så vekslende den end var. Hun vendte sig og lå nu på ryggen og rumsterede enden på plads på madrassen...lidt til højre, så modsat...og så var hun i sin madras-gryde!

Jeg havde en metalstige som jeg fik stillet på plads mod væggen og da jeg var på højde med det sølle nedløbsrør...kunne jeg se ned på svigermor som hun lå der og sol-dasede i varmen.

Hendes datter, min kone, var en velskabt lille sag...og jeg kunne godt se at det havde hun ikke fra fremmede!

Svigermor var meget feminin som hun lå der med den farvestrålende badedragt, lys - brun hud...røde negle på hænder og fødder...men jeg var jo ikke kommet for at se på modne, smukke kvinder...så jeg fandt polygrib-tangen frem fra baglommen og passede mit !!

Varmen var ret stærk og sveden haglede ned af mig...og også svigermors krop var fugtig af sved som hun lå der, i den direkte sol.

Hun vendte sig et par gange, sikkert for at få ristet kroppen jævnt...og jeg nød hendes bevægelser uden at glo direkte på hende.

"Skal du ha´ kaffe nu"? Svigermors stemme brød lyden af et knagende nedløbsrør og fuglefløjt...og jeg råbte "Nej, tak...det haster ikke...vil lige være færdig her først"!!

På en måde var det en rar fornemmelse at står her, svede tran...og se ned på min nydelige svigermor.

En moden kvindes krop er noget særligt...og jeg syn´s godt om min svigermor og hendes udformning!!

Der var vel gået en god times tid med det der rør...og jeg var stort set klar...da et par dråber vand fra oven, landede på min svedige ryg. Var det fra en have-vander i nærheden...eller var vejret ved at skifte??

Straks efter flere dryp som jeg knapt kunne mærke. De føltes behagelige fordi de virkede lune, eller i hvert fald slet ikke en kold regn.

"Er det dig der sjasker" Svigermor spurgte om jeg drillede eller hvad...og jeg måtte bare sige at "Jeg tror sgu vi får en lille byge...så du skal nok gå ind om lidt. Jeg lægge din madras i kælderen om 2 min. så er jeg klar her oppe"!!

Svigermor havde rejst sig på hænder og knæ...ja, jeg så begyndelsen til en doggy-position...og så da godt hendes tunge bryster gynge udfordrende...mon det var varmen der var steget mig til hovedet. Jo, det passede mig da fint at være alene med svigermor - nu hvor solen var blevet til en lun sommerregn

og hendes badedragt sad så flot på hende som den gjorde...og mine fantasier boblede i min unge krop!!

Jeg kunne godt mærke at svigermor "så" mig både som svigersøn...men også som en stærk ung mand i en muskuløs krop...som jeg så hende - som en dejlig kvinde!!!

Vi havde ikke sat ord på de tanker, men den måde hun kiggede på...da jeg var nede fra stigen...gik hen og tog hendes madras, for at lægge den i kælderen, den måde var ny...en slags øjen-flirt...mens de lune dråber regn føltes dejlige på vores varme kroppe.

"Har du mærket hvor behagelig regnen føles"?

Jeg så på svigermor som var på vej ind mod terrassedøren og hun vendte sig...og mumlede henkastet "synes du det Erik"?

Jeg gik hen mod kælderen med madrassen og hun fulgte mig med et lille smil og holdt samtidig sin hånd frem, for at fange et par dråber...regnen faldt let - lidt tættere nu.

Oppe igen fra kælderen så jeg svigermor gå ind i huset...mens jeg blev ude i den lune regn...og den føltes næsten som blide kærtegn på min hud.

Regnen føltes også på en måde der kunne minde om en lun hånd der strøg blidt ned af huden på en nøgen krop!

Var jeg i virkeligheden ved at blive små-liderlig af den silende sommerregn, lun og behagelig som den føltes!?

Jeg gik smånynnende rundt og min hjerne var fyldt med tanker om min svigermor som var i stuen og ikke vidste hvad hun skulle lave nu hvor solen var næsten væk.

Turde jeg udfordre hende??

Turde jeg risikere en god relation med hende, ved at foreslå erotiske tanker fra mit tossede hoved??

Var det nu jeg skulle finde ind til min svigermors, inderste private tanker??



Fandme ja...jeg kunne kun dumme mig...og det var til at bære...men lade en chance gå fra sig til en erotisk ping-pong med svigermor...det måtte afprøves!!



Jeg stod ikke så langt fra terrassen og så svigermor som stadig var i sin gule badedragt mens hun gik fra stuen til køkkenet og tilbage.

"Prøv lige at komme et øjeblik" jeg råbte ind i stuen og svigermor drejede hovedet og sagde "lige et sekund"!!

Hun satte retning mod terrassedøren og stod snart ude på de våde brædder som var lagt som et flot skibsdæk.

"Hvad så"?? sagde hun mens hun lagde sin hånd på gelænderet og så på mig.

"Ku´ du slet ikke tænke dig at komme ud og nyde den lune sommerregn...det er vildt dejligt...og jeg har det pragtfuldt"!!

Hun stod småsmilende og iagttog mig..."Er det nu så dejligt som du si´r"??

"Garanteret" sagde jeg og tilføjede..."vil du se hvor dejligt"??

Mit hjerte bankede heftigt da jeg tog mine badeshorts af og holdt dem op i luften og råbte..."så dejligt er det...tør du prøve"??

Svigermor så nysgerrigt på mig og jeg kunne næsten se hvad hun tænkte...!!

"Du tør måske ikke"?? Jeg lokkede hæmningsløst og mærkede regnen bane sig vej ned mellem mine røvballer - og de mørke hår over mit lem, ledte vandet ned omkring mine nosser.

Det utrolige skete da svigermor så, næsten kærligt på mig...og sagde: "Hjælper du mig så ud"??



Svigermor så stadig på mig og så også min nøgne krop, våd og legende.

Hun vendte sig mod huset og forsvandt igen ind i stuen - hvor hun stod ved den ene spisestuestol og med et tog hun fat, med venstre hånd i højre strop på badedragten...og så den modsatte bevægelse!!

Hurtigt fik hun sig smøget ud af hele dragten og jeg så hun havde et par små lyse trusser indenunder.

Hun blev stående lidt og tog så trusserne af, rettede sig op...og kuplede sine hænder under de store bryster...jeg vidste at hun var barmfager...men ikke hvordan brysterne så ud!!

Hun vendte sig mod døren og vinkede ud til mig mens hun gik på bare fødder de få meter ud på terrassen og nu så jeg min svigermors fulde krops-pragt!!



Hun viste ingen tegn på generthed...det var dog ellers vores nøgen-debut overfor hinanden...hun stod bare i verandadøren og kiggede på mig, med et lille smil!

Regnen faldt blød og lun ned på os...og inden hun trådte ud i haven lod hun sine hænder stryge regnvandet af brysterne og lårene.

Sekundet efter var hun dejlig våd igen...og grinede til mig !!

"Du har ret, Erik...det er faktisk dejligt...så tak for invitationen til en nøgen, ja uha...have-vandring...svigermor og svigersøn."

"Du er helt fantastisk svigermor - at stå splitternøgen med mig, i din have - sig mig hvad føler du...måske det samme som mig?"

"Jeg er da påvirket af stemningen der er i luften Erik - og du, hvad med dig?"

"Jamen, du ved...vi mænd har visse udfordringer med at holde lyst og kropsdele adskilt...såh, mit lem, ja, min pik fortæller dig nok det hele!"

Svigermor tog fat i min arm og trak mig ind til sig og mens jeg fik hendes tunge bryster presset imod min brystkasse, så hviskede hun i mit øre, både noget jeg forstod og noget der forsvandt mens blodet buldrede i min krop...men jeg hørte "skal vi så ikke gå ind"...og hun overraskede mig ved at bruge ordet kneppe!

Jeg så på hende og kunne se hendes øjne var mørke og fortrolige og jeg gav hende et varmt kys som hun besvarede ivrigt - mens hun trak vejret som var hun netop gået op ad en stejl trappe!



Vi var tilbage i huset og svigermor trak et par gardiner for mens hun henkastet spurgte om "ikke den der var generende...?"

Uden at vente på mit svar viste hun mig ind i hendes store badeværelse og slog ud med hånden mens hun sagde disse lovende ord: "Nu skyller vi os, drikker et par glas vin...hvad du vil ha´...og så foregår resten af dagen i min seng...og vi skal elske som et par unge tosser...for det trænger jeg til!"

Var jeg ved at besvime af ophidselse, ja, det føltes sådan - så jeg gik først i bad og skyllede mig og huskede at vaske min stenhårde pik...mens svigermor nussede rundt og et lille smil fortalte hvad hun tænkte...sikkert det samme som mig!

Efter lidt tid kom hun ind til mig...og jeg lå på ryggen og forsøgte at tænke min rejsning, bare lidt mere normal...og det lykkedes...IKKE!

"Er det mig der har gjort det der?" svigermor tog forsigtigt om skaftet på min pik og kiggede interesseret på den. "Svigermor, jeg tror aldrig at jeg har været så liderlig som nu, så JA, det er dig der har gjort "det der!!"

Hun stod ved sengekanten - og jeg så at hendes ydre, store skamlæber var våde og tykke...og en lysere spalte var kommet frem mellem hendes kønsbehåring.

Jeg lænede mig frem mod hende, min hånd rørte hendes bløde baller, og jeg trak hende tæt nok ind imod mig til at jeg kunne slikke hendes våde køn...hendes flotte kusse!

Hun stønnede svagt og trykkede sig imod min mund - og min tunge kørte i hendes våde køn. Hun gøs og små rystelser viste hvor liderligt et væsen min søde svigermor var - lige nu.

"Åh, Erik...vi skal kneppe nu! Jeg vil mærke din dejlige (hvor vidste hun det) pik i min smatkusse!"

Smatkusse sagde hun...og jeg gav hende et dask bagi. Hun satte sig, uden ord, op på min pik og meget langsomt gled hun ned over skaftet til vores kroppe var koblet sammen - og med små bevægelser begyndte hun at ride mig mens jeg kiggede på hendes store bryster, som gyngede lige foran mig.

Vorterne var blevet store og de små knopper i den mørke ring om vorterne, havde trukket sig sammen som bittesmå hytter, i en negerlandsby!



Kære svigersøn - jeg blev helt stille da hun pludselig lød så formel -"vi to kan noget sammen som er både smukt og ufatteligt uartigt" hun smilede og klemte sine brystvorter - "se lige dem her, se hvor store og strittende de er blevet...og det er altså din skyld!"

Svigermor sad endnu på min pik, uden at røre sig, men hendes kusse pulserede svagt og en duft af min aftershave og hendes parfume, blandede sig med duften af to menneskers elskov, intens og nydende!

"Kom svigermor," sagde jeg og klappede på puden - "kom lad os snakke lidt frækt - vil du det?"

"Ja, meget gerne" sagde hun smilende og hendes varme krop lagde sig tæt ind til min! "Og jeg begynder!"

Svigermor fugtede sine læber og begyndte: "Ka´ du huske da vi var ved stranden for nogle år siden, Du kom op af vandet og jeg sad i en liggestol og betragtede dig, igennem et par svedperler og mine solbriller!"

"Neeej, ikke lige - men hvem tror du jeg kiggede på? - Ja - dig svigermor - og jeg vidste at jeg ikke kunne skjule at jeg var meget ophidset af at se på din krop, fugtig og lækker!"

"Det var det jeg så, sagde hun - og jeg ville så gerne have listet dine badebukser af dig...og suttet din flotte pik...så alle ku´ se min svigersøn!"

Jeg så på min dejlige svigermor, hendes smil så varmt og kærligt, hendes bryster med de mange søde fregner, halvt ud på brysterne. Så på hendes krop med de vidunderlige tegn på den modne kvinde. Hendes arme, skuldre...og så lidt hår som tittede frem i armhulerne.

Ja, alt hos hende var lige nu så lækkert og indbydende!

Var jeg ved at blive forelsket i min egen svigermor?

Det ville være nemt for mig at drømme om hendes dejlige favntag, duftene, de ord vi sagde til hindanden...og forveksle det med en forelskelse...men lige her var hun verdens dejligste svigermor!!

Hun havde flyttet sig i sengen og skød underlivet frem imod mig. Våde skamlæber der næsten talte til mig...og hun trak sine fødder op mod baglårene og jeg så de flotte røde negle og mærkede hendes duft af ivrig kusse.

"Vil du slikkes først?" Uden at vente på svar, begravede jeg min tunge i hendes grotte som stod vidt åben - og hendes krop sitrede lidt mens jeg lod tungen lege med hende klitoris - og min ene finger legede forsigtigt med hendes bagerste hul.

Hendes øjenlåg skælvede da jeg trak mig væk og sekundet efter trykkede min pik i bund hos hende!

Hun så alvorligt på mig - men et lille smil kom om hendes mund - og hun hviskede at jeg skulle kneppe hende til hun sagde stop..."Og det gør jeg ikke de første par timer" svigermor talte mens jeg stødte pikken fast op i hende...og det lød så sjovt da hendes ord blev rystet af min krop mod hendes...og vi grinede begge to...og lige der forstod jeg hvad kærlig hengivelse ville sige!



Ja, både svigermor og jeg var i et dejligt kneppehumør...men naturen...den har jo sine begrænsninger, trods alt...og vi elskede...kun afbrudt af svigermors ønske om at se mit pikhoved, vådt og udspilet, og mens hun vendte numsen mod mig så hun kunne slikke min pik...så borede jeg tungen ind i hendes skød og saftigt og liderligt tog naturen igen over og mens min pik pumpede sperm udover halsen og munden på hende...så pressede svigermor sin kusse mod mit ansigt og vi kom, og vi kom...så dejligt og uartigt mens vi havde et fortroligt favntag at varme os ved...og få øjeblikke efter lå vi sammen - og tænkte ikke mere på regndråber og løse tagrender...og det sidste jeg så, inden en dejlig fælles søvn tog os afsted, var svigermors tunge bryster der roligt hævede og sænkede sig - som dovne bølger - og jeg lagde min arm på hendes mave...mens min pik lå tilfreds mod hendes bløde lår!!

"Sover du?" Vi havde vel ligget og blundet en halv times tid så hørte jeg svigermors stemme gå ind i en drøm jeg var midt i...og hun var en del af den drøm...en særdeles levende, blød og varm del af drømmen!

"Har du mon prøvet det?" Jeg var helt vågen nu.

"Hvad har jeg prøvet?" Jeg spurgte pænt svigermor i håb om at hun ville udfolde hele registret af glemte, erotiske oplevelser fra hendes yngre dage...og min puls slog nye rekorder!

"Jamen, jo" svigermor tog min arm og så fast på mig "du tror nok jeg er helt tosset Erik, men jeg har engang prøvet analsex! Løber du så skrigende væk nu?"

"Nej, da, svigermor...det er spændende...og tossede er vi sgu begge to!"



"Jeg har prøvet det et par gange - men jeg vil da meget gerne sammen med dig. Du er sgu da helt fantastisk!"



Svigermor kiggede spændt på mig og spurgte om man "så skulle gå på toilettet først?"

Jeg smilede og gav hende et kys - mens jeg hviskede til hende..."Ikke nogen dum ide!"

Hun rejste sig og mens hun tog et fast greb om mine store kugler...sagde hun...et øjeblik og væk var hun...og så råbte hun på mig. "Du skal da med - vi skal nyde det hele!"



Ikke længe efter lå vi igen med rene numser...ja, det udtryk brugte svigermor...og det lød utroligt frækt i hendes mund.

"Skal jeg ikke bare lægge mig med numsen i vejret?"

"Jo, så smør´ jeg lige din numseåbning med lidt vaseline...har du det her?"

Lyden i halvmørket, af en skuffe der blev åbnet, var svar på mit spørgsmål og jeg fik en lille gul dåse i hånden.

Jeg begyndte forsigtigt at smøre en tyndt lag vaseline omkring svigermors ringmuskel...og jeg kunne høre hendes åndedræt blive lidt heftigere!

"Tror du vi kan?...din pik fylder jo lidt"

"Det går nok...jeg kan mærke at du er klar...og jeg er forsigtig!"

Jeg bad svigermor om at komme lidt spyt på mit pikhoved...og satte mig tæt til hendes dejlige numseballer...og forsigtig lod jeg min pik køre rundt om hendes ringmuskel som trak sig lidt sammen...og gav så los igen...ja, næsten imødekommende så jeg hende åbning i halvmørket!



Ja, kære læser...svigermor er en meget sød kvinde...det ved du allerede nu...et pænt sprog, for det meste...men da vi havde siddet nogle minutter og jeg havde nusset med at blødgøre hendes numsehul...så sagde hun lavmælt "jeg glæder mig meget til at du skal kneppe mig i min røv"!

Bum...så var tonen sat...og jeg fik en utrolig lyst til at lege med hendes store bryster, nulre de stive vorter, inden jeg skulle kneppe hendes røv!



Sidder du også nu, kære læser, med en god stiv pik...så ved du hvordan jeg havde det da jeg trykkede mit pikhoved mod svigermors ringmuskel - og mærkede at hun slappede af og tog imod...og med små bevægelser, kropsvarme omkring min pik, og sved i kavalergangen mellem hendes flotte baller - og en rytmisk lyd af en kvinde og en mand der har det godt...så kan du se den scene for dig?



Svigermor gav lyde fra sig - og sagde ord som opfordrede mig til at fylde hendes endetarm med sperm og det var mere end jeg kunne modstå...og snart pumpede min pik svigermors røv fyldt med min varme sperm!

Jeg kunne ikke dy mig for at give hende et dask på den ene balle - og som et signal til våbenhvile, gled vi sammen, om på siden, jeg stadig med min pik i hendes bløde røv...og hun klemte med ringmusklen mens hun mumlede: "det her er vi sgu ret gode til!"



En ganske almindelig dag var ved at være forbi - men almindelige dage har også deres øjeblikke, nå ja, døm selv!
















Erotiske noveller skrevet af  Grobyn





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(8)
(5)
(1)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Stig(m) 23-04-2025 10:41
Lækkert med sådan en oplevelse med svigermor - ophidsende beskrivelse




grobyn(m) 20-04-2025 18:59
Tusind tak for jeres gode ord og opfordringer. Jeg smiler og glæder mig over at være en del af dette, helt særlige forum!!


Løveunge(M) 19-04-2025 20:37
Rigtig fræk historie. Meget velskrevet. Store 5 stjerner herfra


GentleSir2023(M) 19-04-2025 16:36
Fræk historie.. dejligt skrevet.. 5 stjerner herfra.. og gerne mere med Svigermor


heldige mig(m) 19-04-2025 16:28
fræk novelle - gerne skriv nogle flere detaljer ind


Capt.Jack(M) 19-04-2025 15:54
Fræk svigersøn, sådan at forføre sin svigermor. 😉
Mon der kommer en del 2, hvor datteren også deltager ?. 😇




friskgiraf(m) 19-04-2025 15:40
dejligt


Martin62kbh(m) 19-04-2025 15:31
Super fræk historie


Cep(M) 19-04-2025 12:21
Dejlig fræk historie , må da komme mere sxf


Nic49(m) 19-04-2025 09:34
En dejlig sommerdag i familiens skød...


Skalvi(M) 19-04-2025 09:24
Fantastisk historie- ja det gik lige i pikken




Basse70(P) 19-04-2025 07:50
dejlig fræk historie


Giftbim58(m) 19-04-2025 06:51
dejlig svigeermor, mon konen kommer og overrasker dem, for det var vel ikke sidste gang svigermor belv kneppet


naturist216(M) 19-04-2025 06:42
Selvom jeg IKKE er til anal sex, så er det en godt skrevet fortælling, som jeg kan forestille mig er helt autentisk,


Taurus68(m) 19-04-2025 05:29
Frisk og fræk. Undertrykt begær udstilles denne lumre og trykkende sommerdag. Bravo👏🏻👏🏻


husvenmb(m) 19-04-2025 00:52
skøn svigermor




Gamle1953(m) 10-04-2025 11:59
uhhh en dejlig for svigermor tak for en fræk novelle




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer16
Gennemsnits stemmer4,88
Antal visninger9200
Udgivet den19-04-2025 00:01:01