Mødte en ældre mand irl (Mandesex)
Erotiske noveller skrevet af  Fræksnakm

Udgivet: 04-11-2026 00:01:00 - Gennemsnit:  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Biseksuel | Mandesex | BDSM | Onani
Antal tegn:5780



Mads havde meldt sig ind på SW i håbet om at læse frække historier. Mads surfede over profiler og blev tændt af flere. Nogle søde piger og Mads var egentlig kun til piger. Mads begyndte dog at læse om andre emne deriblandt bi mænd. Mads tog mod til sig og begyndte at skrive beskeder til en række mænd i håb om der måske kunne ske noget. Mange svare høfligt tilbage og der opstod lidt frække snakke som tændte Mads yderligere. Mads tændte mere og mere på tanken om en anden pik. Lurede på nogle af profilernes billeder og tændte på dem med en stiv pik. Mads faldt over profilen Jxx.

Manden bag profilen var Jørgen på 80 der levede sammen med konen men ikke havde fået sex i flere år. Mads blev tændt ved at læse om den ældre mand. Mads mærkede sin pik blive stenhård ved tanken om en mand der bare trængte til at få tømt pikken.

Mads tog fat i sin pik en gned den hårdt mens han kiggede på billede af Jørgen en gammel mand som så ret almindelig ud. Tanken om at få Jørgens pik i hånden fik Mads til at komme hurtigere end det var sket før. Mads sprøjtede ud over sine boxershorts. Spermen sivede ned af Mads pik og Mads tog mod til sig

Hej Jørgen Mads her 185/85/15. Gir er du fra og hvad søger du. Næste aften kom der svar Hej Mads Jørgen her fandt Mads ud af er fra Nordsjælland. Jørgen skrev konen er i sommerhus i denne uge og han skulle være hjemme i huset i Nordsjælland og ordne nogle ting på mandag. Jørgen skrev at han drømte om at få orgasme andet end med sig selv. Hans fantasi var ren sex. Ligge i en seng og mærke en yngre fast hånd tage fat om hans pik gøre den stiv og onanere den uhæmmet indtil han kom. Jørgen sagde dog at det ikke var let at finde nogen der bare ville det

Mads tog mod til sig og skrev. Hej Jørgen. Jeg vil godt skrev Mads mens hans hænder dirrede sendte han beskeden. Mads ventede på om beskedknappen blev grøn. Mads var inde 100 gange på arbejde og checke sin profil på SW om der var kommet svar

Pludselig kom beskeden. OK Mads så gør det. Jeg er hjemme mandag men mødes ikke derhjemme. Du skal køre på et hotel. Der vil jeg sove fra søndag til mandag. Mandag morgen skal du komme til hotellet i Hillerød. Jeg sender dig værelserne og lægger et nøglekort. Sender billede af det til dig. Et billede af Jørgens pik i boxer fuldt. Ikke i stiv tilstand men nok til at tænde Mads. Tanken om at få en gammel mands pik i hånden og bare skulle betjene Jørgen fik Mads pik til at blive stenhård.

Mandag morgen.
Det blev mandag morgen Mads sagde farvel til konen og kørte på arbejde. I stedet for at køre til arbejdet svingede Mads bilen mod Hillerød. Intet skete på chatten og heller ingen beskeder. Endnu en fake profil tænkte Mads og begyndte at søge efter andre profiler der måske ville skrive. Mads var så tændt på at få prøvet en anden mand.
Pludselig tikkede beskeden ind. Hotellets navn værelse 211 og et billede af et nøglekort placeret på baghjulet af en sort Skoda. Der var desuden billede af et par boxershorts med en stiv pik. Pikken havde lavet en våd plet i boxershortsene. Mads blev straks stenhård.
Jørgen skrev blot. Du skal ordne mig nu har ventet på din debut. Du kal intet sige blot ordne mig. Mads tog mod hotellet. Fandt skodden og nøglekortet. Gik ind på hotellet. En ung kvindelig receptionist hilste på ham og Mads blev rød i Hovvejen. Noget jeg kan hjælpe med sagde den unge pige. Næ skulle bare fremstammede Mads. Altså venter bare på en jeg skal hente. Mads satte sig i sofaen. Holdt øje med pigen. I det øjeblik pigen var ude af syne og i baglokalet skyndte Mads sig hen til elevatoren. Trykkede 2. Elevatoren stoppede 2 yngre piger og deres forældre kom ind i elevatoren.
Mads var bange for at de ville se han stive pik. Skyndte sig ud og hen mod værelse 211. Ville kortet virke eller var det en joke. Mads prøvede kortet i døren og et grønt lys blinkede og låsen gik op. Mads gik ind i værelset og lukkede døren stille. Gardinerne var trukket for og der var meget mørk. Mads gik hen mod sengen og så en skikkelse ligge der. Satte sig på sengekanten og lod sin hånd famle under dyne.
Mads mærkede et par ben og lod forsigtigt sin hånd følge låret opad op til et par boxershorts. Der var du sagde Jørgen. Gør det du skal men tag dit tøj af imens. Mads tog tøjet af. Stod med stiv pik. Mads tog hånden tilbage under dynen og ned i boxershorts. Jørgen var stiv og glat. Mads hånd begyndte at lege med skaftet og køre fingrene rundt om pikhovedet. Mads trak forhuden tilbage. Mærkede de våde safter og begyndte at onanere pikken hårdt.
Jørgen stønnnede i mørket. Ja din slemme dreng spil min pik kommanderede Jørgen. Du vil jo gerne din liderlige dreng. Mads spillede voldsommere mens Jørgen spredte benene. Få må til at komme sagde Jørgen. Lav din ydelse. Mads spille Jørgen hårdt nu og mærkede at Jørgen tog fat i hans pik. I det samme kom Jørgen med høje støn. Jørgen krampede og pumpede sperm ud. Jørgens pik var stor og blev ved med at tømme sig. Synes af alt den sperm gjorde Mads liderlig. Selvom det ikke var tiltænkt og Mads ikke ville røres ved kunne han ikke gå nu.
Jørgen havde nu fat i Mads pik. Tøm dig over mig sagde Jørgen. Jørgen havde hårdt fat i pikken og gik efter at tømme Mads. Mads kunne ikke holde længere og kom i et højt støn I det samme flyttede Jørgen sig lidt og tog Mads i sin mund og slugte alt hvad der kom. Malkede pikken tom. Mads kunne mærkede at Jørgen suge hver en dråbe i sig. Jørgen fortsatte med at slikke Mads ren. Til sidst slap Jørgen og sagde til Mads. Tak for ydelsen du kan gå nu.
Mads tog tøj på og listede ud af rummet hurtigt ud i bilen og hjem. Åbnede SW og så den grønne knap. Tak stod der Du gjorde hvad jeg havde behov for. Vi ses Jørgen


Erotiske noveller skrevet af  Fræksnakm

Historien er rettet af FræksnakM




Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(0)
(0)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Der er endnu ikke oprettet nogle indlæg


     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer0
Gennemsnits stemmer
Antal visninger96
Udgivet den04-11-2026 00:01:00