Elskerinde (Utroskab)
Erotiske noveller skrevet af  KoldinghusKongen

Udgivet: 28-09-2026 00:01:04 - Gennemsnit: 5  Udskriv
Kategori(er): Utroskab | Oralsex
Antal tegn:11183



Gennem de seneste par år var en stille, men vedholdende tanke begyndt at slå rødder i mit baghoved. En længsel efter en elskerinde – et uforpligtende, frækt og ukompliceret fristed. Sandheden var ganske enkelt, at min partner og jeg havde ikke længere samme. Mit eget behov for sex. Jeg fik mere og mere og hun fik mindre og mindre.

Mit behov for lidenskabelig daglig sex var markant større end hendes, og følelsen af at undertrykke den side af mig selv var efterhånden blevet uudholdelig.

En aften besluttede jeg mig for at tage springet. Med en blanding af nervøsitet og nysgerrighed oprettede jeg en anonym profil på et datingsite. Jeg forventede absolut ingenting. Bange for at blive genkendt valgte jeg ikke at lægge noget billede op, og min profiltekst var kort og sparsom.

De første par uger skete der ingenting. Min indbakke var tom, og jeg overvejede kraftigt at slette profilen igen og affinde mig med min skæbne. Men så, midt i den tredje uge, tikkede der en besked ind.

Beskeden var fra en kvinde på 48 år. Hun præsenterede sig som førtidspensionist og gjorde det hurtigt klart, at hun hverken ledte efter en ny kæreste, dybe følelser eller et fast forhold. Hun ledte slet og ret efter uforpligtende sex og en god elsker.

Jeg svarede hende ærligt igen: Hvis hendes mål havde været et romantisk forhold, var jeg den forkerte mand, men hendes direkte tilgang passede mig perfekt.

Vi begyndte at skrive sammen. I et par uger udvekslede vi beskeder om løst og fast, indtil kemien føltes rigtig, og vi aftalte at mødes hjemme hos hende. Inden mødet undskyldte hun på forhånd hende lejlighed og gamle seng: Efter hun var blevet førtidspensionist, var hun flyttet i en beskeden 1-værelses lejlighed for at holde sine faste udgifter nede. Vi blev enige om en helt enkel aftale: Vi skulle mødes over en kop kaffe, og hvis lysten og kemien var der for os begge, ville vi tage skridtet videre.

Da hun åbnede døren ind til den lille lejlighed, blev jeg øjeblikkeligt glædeligt overrasket. Hanne var en utrolig smuk kvinde. Selvom jeg vidste, hun var 48 år, lignede hun en, der var adskillige år yngre. Som 52-årig mand mærkede jeg straks en varme brede sig i kroppen ved synet af hende. Hun havde store, mørke og udtryksfulde øjne, og hendes ansigtstræk var fine og feminine.

Vi satte os i den bløde sovesofa i hendes stue, som også fungerede som soveværelse. Snakken flød let i en times tid. Vi grinede, mærkede hinanden an og lod spændingen bygge sig op.

"Jeg skal lige et øjeblik på badeværelset," sagde Hanne med et skævt, antydende smil og rejste sig.

Mens døren til badeværelset lukkede i, blev jeg siddende alene i sofaen. Pulsen steg mærkbart. Min krop var allerede i alarmerende beredskab; kriblen i underlivet fortalte mig, hvor voldsomt jeg reelt tørstede efter den sex, der lå i luften.

Da badeværelsesdøren gik op igen, stoppede mit åndedrag et øjeblik.

Hanne trappede barfodet ud i rummet – fuldstændig nøgen.

Hun var ekstremt slank. Næsten skrøbelig. Hendes knogler tegne sig tydeligt under den bløde, blege hud over kravebenene og ribbenene, og hendes talje var utrolig smal. Et kort sekund fór en tanke igennem mig, om hun måske havde kæmpet med en alvorlig spiseforstyrrelse.

Hanne må have læst mit blik, for hun smilede lidt forlegent, tog sig til sin smalle hofte og sagde: "Jeg har været ret alvorligt syg for et stykke tid siden... Så der er desværre ikke så frygtelig meget at holde om mere."

Jeg mærkede en bølge af varme mod hende og svarede helt fra hjertet: "Du er utrolig smuk, Hanne. Præcis som du ser ud lige nu."

Hendes øjne lyste op. "Nu vil jeg til gengæld se dig," sagde hun tyst med en stemme, der var ladet med forventning.

Jeg rejste mig fra sofaen og begyndte at smide tøjet. Vi var hinandens totale modsætninger. Jeg havde en del ekstra kilo siddende på maven og hofterne, men under polstringen var min krop markant og stærk, bygget op af mange års hårdt, fysisk arbejde på min arbejdsplads. Min brystkasse var bred, mine skuldre kraftige, og min krop var dækket af en mørk, maskulin hårvækst over brystet, maven og benene.

Vi stod midt i rummet, helt nøgne, og betragtede hinandens modpoler.

Hanne lignede en ultra spinkel figur ved siden af mig, og hendes blik vandrede sultent over min brede krop. "Uhh... jeg kan virkelig godt lide din krop," sagde hun og tog et skridt nærmere, mens hendes hånd strejfede min mave. "Du ser så utrolig stærk ud."

At mærke hendes begejstring tændte mig enormt. Jeg trådte tæt helt ind til hende, placerede mine store, varme hænder om hendes smalle talje og løftede hende ubesværet op i luften, så hun svævede højt over mig.

"Hold da op!" udbrød hun med et overrasket, højt grin og greb fat om mine skuldre, mens hendes øjne lyste af frækhed.

Jeg sænkede hende langsomt ned igen, indtil hendes fødder berørte det bløde gulvtæppe, men lod hende glide tæt mod min krop. Derefter satte jeg mig ned på sofaen og trak hende blidt med mig.

Jeg læne mig frem og begyndte blidt at kysse hendes bryster. De var små og barmhjertigt bløde med en smule hæng – et tydeligt tegn på, at de havde haft mere fylde, før sygdommen og vægttabet tog deres del. Men for mig var de fantastiske. Jeg tog hendes brystvorter i munden én efter én, suttede blidt og mærkede dem stivne mod min tunge.

"Aahh... mmm, det er så dejligt, når du gør det der," sukkede Hanne. En dyb, sukkende lyd undslap hendes hals, mens hendes fingre filtrede sig ind i mit hår og skubbede mit hoved tættere til sit bryst.

Jeg fik Hanne til at sætte sig godt tilbage i sofaen med spredte ben, mens jeg selv lod mig glide ned på knæ foran hende på gulvet.

Da mit ansigt kom tæt på hendes underliv, spærrede jeg øjnene op. Mellem hendes slanke lår var hun fuldstændig glat. Ikke et eneste lille kønshår dækkede hendes lyserøde skamlæber. Jeg nåede hurtigt at tænke på, om hun mon havde mistet håret under sin sygdom, eller om hun bevidst holdt sig helt barberet. Uanset årsagen var det et syn, der ramte mig – jeg har altid haft en enorm svaghed for en glatbarberet fisse, selvom jeg selv er behåret overalt.

Jeg lagde mine hænder på hendes inderside af lårene og bøjede mig helt frem. Min tunge fandt hendes frække skamlæber.

I det sekund min våde tunge strøg op over hendes klitoris, udstødte Hanne et højt, gispende støn.

“Aahhh! Ja... åh gud, ja!”

Hendes fisse var allerede åben, og inden for få sekunder begyndte hun at producere en overflod af naturlig glidcreme. Lydene i stuen ændrede sig. Den stille vejrtrækning blev erstatte af de mest fantastiske, saftige og våde slikke lyde, hver gang min tunge kørte over hendes opsvulmede klitoris og glatte kønslæber.

Hanne stønne frækt. Hun trak mig tættere og hold fast om mit hoved. Jeg øgede tempoet. Jeg drak hendes safter.

"Jeg kommer! Åh mmm... jeg kommer nu!" skreg Hanne lavt, mens hendes lår begyndte at ryste voldsomt. Hendes underliv krampede i en lang, kraftig orgasme. Hun stønne højt og langstrakt: "Aaaaaahhhh-h...!"

Jeg blev ved med at slikke hende igennem alle hendes rystelser.

Hanne lå tilbage i sofaen med rødmede kinder og et enormt frækt smil.

"Hold nu op..." sagde hun og så ned på mig. "Det var... helt fantastisk. Du slikker fantastisk godt."

Jeg tørrede min våde mund med bagsiden af hånden, smagte hendes søde safter på mine læber og smilede igen: "Det var mig en absolut fornøjelse at smage på din dejlige fisse."

Hanne satte sig op i sofaen med et glimt i øjet. Hovedet faldt lidt på skrå, og hun betragtede min lille, stive pik, der strakte sig spændt op mod min mave. Jeg har altid ønsket en større pik. Men jeg har faktisk aldrig fået klager fra kvinder over at min pik er 13-14 cm.

"Det går altså ikke, at du tager hjem uden at have fået en orgasme," sagde hun med en hæs, fræk stemme. "Læg dig godt til rette."

Jeg lagde mig tilbage i sofaen. Hanne fandt hurtigt sin plads. Hun satte sig på knæ mellem mine ben og bøjede sig ned over mit køn.

Hun åbnede munden og tog hele pikken ind i første sut.

Hanne lyste af erfaring og ren lyst. Hun var tydeligvis en kvinde, der elskede mundarbejde. Hendes læber sluttede tæt om mit skaft, og hendes tunge kørte i lystige, cirkulære bevægelser rundt om min følsomme pikhoved.

Lydene i rummet skiftede karakter – nu var det en rytmisk og våd sutte-lyd, slurp-slurp-slurp, blandet med hendes små, tilfredse gurglende lyde, hver gang hun tog mig helt i bund.

Hun arbejdede intenst og professionelt. Hendes dejlige hånd tog fat om den stive pik og kørte i perfekt takt med hendes mund. Mærket af hendes våde tunge mod min pik var så voldsomt, at jeg måtte lukke øjnene og knuge hænderne i sofahynderne, mens et dæmpet støn undslap mig: "Åh... for dælen, Hanne..."

Efter et par minutter stoppede hun et kort øjeblik, kiggede op på mig med et vådt, klistret ansigt og spurgte frækt: "Vil du helst have, at jeg sluger det hele... eller vil du hellere komme i mit ansigt?"

Spørgsmålet ramte mig som en elektrisk stød. "Det bestemmer du helt selv, Hanne..." pustede jeg. "Begge dele vil gøre mig glad."

Et vildt, tilfreds smil bredte sig over hendes læber. "Så tager jeg det i ansigtet," viskede hun.

Hun greb fat om min stive pik igen og begyndte at pumpe min pik med hånden i et rasende, hurtigt tempo.

Trykket i mit underliv nåede sit absolutte klimaks. Min krop spændte op, brystkassen hævede sig, og jeg mærkede den velkendte, følelse af orgasme nærme sig.

"Jeg kommer! Jeg kommer nu, Hanne!" råbte jeg.

Hanne holdt sit ansigt blot få centimeter fra mig.

Med tre voldsomme, skud sprøjtede jeg min varme, tykke sæd ud over hendes ansigt. Det første skud ramte hendes mund og hage, det næste ramte hendes kind, og det sidste lagde sig hen over hendes næse og pande.

Jeg stønne dybt, mens min krop rystede, og de sidste dråber løb ud.

Hanne blev siddende på knæ og kiggede op på mig gennem sædklatterne i sit ansigt. Hun slikkede sig om læberne, tog en finger og strøg en del af sæden fra sin kind ind i munden og smilede stort.

"Hold da op... du trængte vist virkelig til at blive tømt," lo hun blidt.

"Du var helt fantastisk," sagde jeg og trak vejret dybt, mens mit hjerte langsomt faldt til ro. "Det der hånd- og mundarbejde var i absolut verdensklasse."

"Det var mig en ren fornøjelse," svarede hun frækt og rejste sig for at hente et fugtigt håndklæde på badeværelset.

Lidt senere var vi begge kommet i tøjet igen. Stemningen mellem os dejlig ukompliceret.

Ved døren trak jeg hende ind til mig og gav hende et varmt, tæt kram.

"Samme tid og sted i næste uge?" spurgte jeg og kiggede hende i øjnene.

Hanne smilede skævt og nikkede: "Aftale. Jeg glæder mig allerede."


Erotiske noveller skrevet af  KoldinghusKongen





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(1)
(0)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

VoksenSlik(m) 05-09-2026 21:40
Sød lille historie - jeg er ikke den der synes at pikken skal op i fissen for at det giver mening.






     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer1
Gennemsnits stemmer5
Antal visninger496
Udgivet den28-09-2026 00:01:04